https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| część chyba od czołgu https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118656 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | andrzej5105 [ niedziela, 29 września 2013, 22:22 ] |
| Tytuł: | część chyba od czołgu |
może ktoś z kolegów wie od czego to jest,waży 32kg |
|
| Autor: | reno78 [ niedziela, 29 września 2013, 22:23 ] |
| Tytuł: | Re: część chyba od czołgu |
zdjęcie by się przydało |
|
| Autor: | andrzej5105 [ niedziela, 29 września 2013, 22:43 ] |
| Tytuł: | Re: część chyba od czołgu |
zdjęcia |
|
| Autor: | Jacek [ niedziela, 29 września 2013, 23:15 ] |
| Tytuł: | Re: część chyba od czołgu |
Szedł bym w kierunku osłony wydechu |
|
| Autor: | Sopel74 [ niedziela, 29 września 2013, 23:21 ] |
| Tytuł: | Re: część chyba od czołgu |
Dywan na pewno nie! A tak na poważnie, wymiary i jeszcze raz wymiary, waga jest tutaj najmniej istotna.. |
|
| Autor: | woodhaven [ poniedziałek, 30 września 2013, 00:04 ] |
| Tytuł: | Re: część chyba od czołgu |
PzKfz IV od F w górę |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|