https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

część chyba od czołgu
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118656
Strona 1 z 1

Autor:  andrzej5105 [ niedziela, 29 września 2013, 22:22 ]
Tytuł:  część chyba od czołgu

może ktoś z kolegów wie od czego to jest,waży 32kg

Autor:  reno78 [ niedziela, 29 września 2013, 22:23 ]
Tytuł:  Re: część chyba od czołgu

zdjęcie by się przydało

Autor:  andrzej5105 [ niedziela, 29 września 2013, 22:43 ]
Tytuł:  Re: część chyba od czołgu

zdjęcia

Autor:  Jacek [ niedziela, 29 września 2013, 23:15 ]
Tytuł:  Re: część chyba od czołgu

Szedł bym w kierunku osłony wydechu

Autor:  Sopel74 [ niedziela, 29 września 2013, 23:21 ]
Tytuł:  Re: część chyba od czołgu

Dywan na pewno nie!
A tak na poważnie, wymiary i jeszcze raz wymiary, waga jest tutaj najmniej istotna..

Autor:  woodhaven [ poniedziałek, 30 września 2013, 00:04 ]
Tytuł:  Re: część chyba od czołgu

PzKfz IV od F w górę

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/