https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Polna Pani
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118666
Strona 1 z 1

Autor:  longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 08:32 ]
Tytuł:  Polna Pani

wczorajsza znajdka w polu

Autor:  yarko [ poniedziałek, 30 września 2013, 10:22 ]
Tytuł:  Re: Polna Pani

Duże to to? Pewnie brosza.

Autor:  longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 17:46 ]
Tytuł:  Re: Polna Pani

Srednica zewn koła 75 mm , broszato nie bo i cięzkie bo odlew ze spiżu,byc moze była to kołaka na dzwi ,
ale reszta była pogięta i tylko tyle mogłem uratowac
pozdr

Autor:  Burgund [ wtorek, 1 października 2013, 21:22 ]
Tytuł:  Re: Polna Pani

okres secesji przełom XIX i XX wieku

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/