https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Polna Pani https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118666 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 08:32 ] |
| Tytuł: | Polna Pani |
wczorajsza znajdka w polu |
|
| Autor: | yarko [ poniedziałek, 30 września 2013, 10:22 ] |
| Tytuł: | Re: Polna Pani |
Duże to to? Pewnie brosza. |
|
| Autor: | longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 17:46 ] |
| Tytuł: | Re: Polna Pani |
Srednica zewn koła 75 mm , broszato nie bo i cięzkie bo odlew ze spiżu,byc moze była to kołaka na dzwi , ale reszta była pogięta i tylko tyle mogłem uratowac pozdr |
|
| Autor: | Burgund [ wtorek, 1 października 2013, 21:22 ] |
| Tytuł: | Re: Polna Pani |
okres secesji przełom XIX i XX wieku |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|