https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Co to może być?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118682
Strona 1 z 1

Autor:  nintruz [ poniedziałek, 30 września 2013, 16:00 ]
Tytuł:  Co to może być?

Ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Chyba aluminium. Znalezione w jeziorze.

Autor:  stiwen76 [ poniedziałek, 30 września 2013, 16:56 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

To jest puszka na kable elektryczne.

Autor:  xyz [ poniedziałek, 30 września 2013, 17:45 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

Na pewno nie.Raczej coś od dojarki.

Autor:  nintruz [ poniedziałek, 30 września 2013, 20:57 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

Skłaniałbym się raczej za tą dojarką. W pobliżu był kiedyś PGR. Wymiary przedmiotu to ok. 12/12 cm.

Dziękować:)

Autor:  miras134 [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:05 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

To chyba taki rozdzielacz jak na tym zdjęciu tylko jakiś starszy model pewnie

Autor:  wolyniec5 [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:52 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

to na pewno jest od dojarki kiedyś miałem coś takiego w ręku jeszcze kopułka z zaworkiem powinna być

Autor:  Pius II [ środa, 2 października 2013, 22:24 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

Sztuczne serce??

Autor:  Soufli73 [ czwartek, 3 października 2013, 17:36 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

Panowie to na pewno część od dojarki.Nazywa się to pulsator używany na tzw.rybich ościach.Czyli kanałach dojnych.

Autor:  drago202 [ piątek, 4 października 2013, 18:19 ]
Tytuł:  Re: Co to może być?

Soufli73 napisał(a):
Panowie to na pewno część od dojarki.Nazywa się to pulsator używany na tzw.rybich ościach.Czyli kanałach dojnych.

To kolega się popisał. Ta część nazywa się kolektor, pulsator wygląda inaczej. Dziwi mnie ten brak dodatkowych kanałów na powietrze.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/