https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Zniwa na polach https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118697 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:36 ] |
| Tytuł: | Zniwa na polach |
Trochę się tego nazbierało , i bez kombajnu.. |
|
| Autor: | Lipek [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:39 ] |
| Tytuł: | Re: Zniwa na polach |
Konkret :h Dasz zbliżenia talarów? |
|
| Autor: | longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:43 ] |
| Tytuł: | Re: Zniwa na polach |
tak , ale jeszcze nie wszystkie oczyszczone i do tego dobre fotki tylko rano mi wychodzą za 2 dni wstawię te najciekawsze pozdr |
|
| Autor: | Arkad7iusz [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:58 ] |
| Tytuł: | Re: Zniwa na polach |
Oj robi wrażenie :h , przy kolejnych fotkach chyba dostanę zawału :ups: |
|
| Autor: | pkumen [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:05 ] |
| Tytuł: | Re: Zniwa na polach |
Gadasz to musiał być kombajn :666 |
|
| Autor: | puffyboy [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:23 ] |
| Tytuł: | Re: Zniwa na polach |
dobrze, ze zrobiles te foty z odleglosci bo z wrazenia to by mi sie chyba kom zawiesil :) |
|
| Autor: | miras134 [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:28 ] |
| Tytuł: | Re: Zniwa na polach |
Longinus to w opolskim nakopałeś :ups: zdradź no chociaż rąbek tajemnicy i powiedz w jakich rejonach takie cuda wyskakują :h a tak przy okazjo to gratuluję obfitego żniwa . |
|
| Autor: | longinuspodbipieta [ wtorek, 1 października 2013, 12:35 ] |
| Tytuł: | Re: Zniwa na polach |
miras134 napisał(a): Longinus to w opolskim nakopałeś :ups: zdradź no chociaż rąbek tajemnicy i powiedz w jakich rejonach takie cuda wyskakują :h a tak przy okazjo to gratuluję obfitego żniwa . Zaraz by się zaroiło od kopaczy co dołków nie zasypują i rolnicy pogoniliby mnie z widłami jak to już nieraz było,a tak to ci tyle powiem ze trzeba trochę myslec i szukac , ot i cała tajemnica , proste jak dzwon jak powiadają . ot co. pozdr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|