https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Zniwa na polach
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118697
Strona 1 z 1

Autor:  longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:36 ]
Tytuł:  Zniwa na polach

Trochę się tego nazbierało , i bez kombajnu..

Autor:  Lipek [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:39 ]
Tytuł:  Re: Zniwa na polach

Konkret :h Dasz zbliżenia talarów?

Autor:  longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:43 ]
Tytuł:  Re: Zniwa na polach

tak , ale jeszcze nie wszystkie oczyszczone i do tego dobre fotki tylko rano mi wychodzą za 2 dni wstawię te najciekawsze
pozdr

Autor:  Arkad7iusz [ poniedziałek, 30 września 2013, 18:58 ]
Tytuł:  Re: Zniwa na polach

Oj robi wrażenie :h , przy kolejnych fotkach chyba dostanę zawału :ups:

Autor:  pkumen [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:05 ]
Tytuł:  Re: Zniwa na polach

Gadasz to musiał być kombajn :666

Autor:  puffyboy [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:23 ]
Tytuł:  Re: Zniwa na polach

dobrze, ze zrobiles te foty z odleglosci bo z wrazenia to by mi sie chyba kom zawiesil :)

Autor:  miras134 [ poniedziałek, 30 września 2013, 21:28 ]
Tytuł:  Re: Zniwa na polach

Longinus to w opolskim nakopałeś :ups: zdradź no chociaż rąbek tajemnicy i powiedz w jakich rejonach takie cuda wyskakują :h a tak przy okazjo to gratuluję obfitego żniwa .

Autor:  longinuspodbipieta [ wtorek, 1 października 2013, 12:35 ]
Tytuł:  Re: Zniwa na polach

miras134 napisał(a):
Longinus to w opolskim nakopałeś :ups: zdradź no chociaż rąbek tajemnicy i powiedz w jakich rejonach takie cuda wyskakują :h a tak przy okazjo to gratuluję obfitego żniwa .

Zaraz by się zaroiło od kopaczy co dołków nie zasypują i rolnicy pogoniliby mnie z widłami jak to już nieraz było,a tak to ci tyle powiem ze trzeba trochę myslec i szukac , ot i cała tajemnica , proste jak dzwon jak powiadają . ot co.
pozdr

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/