Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 16:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 15:03 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:39
Posty: 221
Lokalizacja: Lubuskie...
Witam szanowne grono...Pogoda dziś świetna ,a wolne od pracy-wiec wybrałem sie dziś do lasku.....
może nic wielkiego ,ale i tak cieszy... :ups:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 16:04 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): sobota, 16 kwietnia 2011, 08:49
Posty: 289
Lokalizacja: Kujawy
Graty

Zle nie jest.
Ten pojemnik na aspiryne bomba.
Pusty w srodku?
Pozdrav


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 19:00 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 19:58 
Offline
Specjalista działu Inne Znaleziska
Specjalista działu Inne Znaleziska

Dołączył(a): poniedziałek, 5 marca 2012, 13:05
Posty: 369
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
stachu1969 napisał(a):
witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam
To coś twoje to jakby część wrzeciona ???
https://www.google.com/search?q=Les+emb ... =909&dpr=1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 21:11 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 17 stycznia 2010, 03:41
Posty: 511
Lokalizacja: Skierniewice
konstanty42 napisał(a):
stachu1969 napisał(a):
witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam
To coś twoje to jakby część wrzeciona ???
https://www.google.com/search?q=Les+emb ... =909&dpr=1


Zakończenie akselbantu?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 21:36 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 02:34
Posty: 371
Lokalizacja: Gdańsk
Super fanty. Ja jak idę do lasu to same łuski, ammo i pierścienie wiodące... a czasami nawet tego nie ma


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL