https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118754
Strona 1 z 1

Autor:  etrom2 [ wtorek, 1 października 2013, 15:03 ]
Tytuł:  Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.

Witam szanowne grono...Pogoda dziś świetna ,a wolne od pracy-wiec wybrałem sie dziś do lasku.....
może nic wielkiego ,ale i tak cieszy... :ups:

Autor:  bigesox [ wtorek, 1 października 2013, 16:04 ]
Tytuł:  Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.

Graty

Zle nie jest.
Ten pojemnik na aspiryne bomba.
Pusty w srodku?
Pozdrav

Autor:  stachu1969 [ wtorek, 1 października 2013, 19:00 ]
Tytuł:  Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.

witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam

Autor:  konstanty42 [ wtorek, 1 października 2013, 19:58 ]
Tytuł:  Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.

stachu1969 napisał(a):
witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam
To coś twoje to jakby część wrzeciona ???
https://www.google.com/search?q=Les+emb ... =909&dpr=1

Autor:  nieznany [ wtorek, 1 października 2013, 21:11 ]
Tytuł:  Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.

konstanty42 napisał(a):
stachu1969 napisał(a):
witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam
To coś twoje to jakby część wrzeciona ???
https://www.google.com/search?q=Les+emb ... =909&dpr=1


Zakończenie akselbantu?

Autor:  Pat020 [ wtorek, 1 października 2013, 21:36 ]
Tytuł:  Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r.

Super fanty. Ja jak idę do lasu to same łuski, ammo i pierścienie wiodące... a czasami nawet tego nie ma

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/