https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wypadzik do lasku... 01.10.2013r. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118754 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | etrom2 [ wtorek, 1 października 2013, 15:03 ] |
| Tytuł: | Wypadzik do lasku... 01.10.2013r. |
Witam szanowne grono...Pogoda dziś świetna ,a wolne od pracy-wiec wybrałem sie dziś do lasku..... może nic wielkiego ,ale i tak cieszy... :ups: |
|
| Autor: | bigesox [ wtorek, 1 października 2013, 16:04 ] |
| Tytuł: | Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r. |
Graty Zle nie jest. Ten pojemnik na aspiryne bomba. Pusty w srodku? Pozdrav |
|
| Autor: | stachu1969 [ wtorek, 1 października 2013, 19:00 ] |
| Tytuł: | Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r. |
witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam |
|
| Autor: | konstanty42 [ wtorek, 1 października 2013, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r. |
stachu1969 napisał(a): witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam To coś twoje to jakby część wrzeciona ???https://www.google.com/search?q=Les+emb ... =909&dpr=1 |
|
| Autor: | nieznany [ wtorek, 1 października 2013, 21:11 ] |
| Tytuł: | Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r. |
konstanty42 napisał(a): stachu1969 napisał(a): witam podobne do mojego w prawym dolnym rogu pozdrawiam To coś twoje to jakby część wrzeciona ???https://www.google.com/search?q=Les+emb ... =909&dpr=1 Zakończenie akselbantu? |
|
| Autor: | Pat020 [ wtorek, 1 października 2013, 21:36 ] |
| Tytuł: | Re: Wypadzik do lasku... 01.10.2013r. |
Super fanty. Ja jak idę do lasu to same łuski, ammo i pierścienie wiodące... a czasami nawet tego nie ma |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|