https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

I znów dużo boratynek ale nie tylko
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118765
Strona 1 z 1

Autor:  zibigold [ wtorek, 1 października 2013, 18:49 ]
Tytuł:  I znów dużo boratynek ale nie tylko

To pole obfituje w boratynki ale i sreberko jest ?
0

Autor:  yarko [ wtorek, 1 października 2013, 19:22 ]
Tytuł:  Re: I znów dużo boratynek ale nie tylko

Widzę, że i "grubas" się trafił :)

Autor:  zibigold [ wtorek, 1 października 2013, 19:34 ]
Tytuł:  Re: I znów dużo boratynek ale nie tylko

Tak są dwa czy 3 grubaski

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/