https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| I znów dużo boratynek ale nie tylko https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118765 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zibigold [ wtorek, 1 października 2013, 18:49 ] |
| Tytuł: | I znów dużo boratynek ale nie tylko |
To pole obfituje w boratynki ale i sreberko jest ? 0 |
|
| Autor: | yarko [ wtorek, 1 października 2013, 19:22 ] |
| Tytuł: | Re: I znów dużo boratynek ale nie tylko |
Widzę, że i "grubas" się trafił :) |
|
| Autor: | zibigold [ wtorek, 1 października 2013, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: I znów dużo boratynek ale nie tylko |
Tak są dwa czy 3 grubaski |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|