https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118772
Strona 1 z 1

Autor:  Depciu [ wtorek, 1 października 2013, 20:00 ]
Tytuł:  Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

Wystarczyło zasięgnąć języka u miejscowych i natrafiłem na miejsce bogate w liczne ciekawostki. Podobno stacjonował tu Sobieski, po nim powstańcy listopadowi i styczniowi oraz carskie wojska. Liczne monetki z lat 20 XX wieku też daja do myslenia o popularności tego poletka=:))

Autor:  afas [ wtorek, 1 października 2013, 20:02 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

Daj lepsze zdjęcia monetek :)

Autor:  Depciu [ wtorek, 1 października 2013, 20:38 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

Teraz sie moczą w oliwie z oliwek=:) obiecuję że dodam jak najszybciej

Autor:  Depciu [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:04 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

Kilka fantów ;)

Autor:  DANON_LSK [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:16 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

Fajne fanci jutro ruszam za takim czymś na caly dzien

Autor:  Depciu [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:22 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

Powodzenia życzę :za ja namierzyłem własnie położenie dawnego folwarku, liczę w ten weekend na owocne poszukiwania ;)

Autor:  Coselheim [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:29 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

I to jest profesjonalne podejście , zasięgniecie informacji historycznej i szukamy...
Efekty widać, brawo !
A ja idę na pałe na pole i łażę naiwnie wierzãc w cud rozmnożenia złotych monet :lol:
Pozdrawiam

Autor:  Depciu [ poniedziałek, 7 października 2013, 20:22 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)

Chodzenie na pałe i wiara w cud że coś wyjdzie to u mnie norma :lol: ale obiecałem sobie że teraz zero spontanu, mapa, mapa, skan z satelity, porównanie, mapa, ksiazki i po miesiącu wyjscie ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/