https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118772 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Depciu [ wtorek, 1 października 2013, 20:00 ] |
| Tytuł: | Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
Wystarczyło zasięgnąć języka u miejscowych i natrafiłem na miejsce bogate w liczne ciekawostki. Podobno stacjonował tu Sobieski, po nim powstańcy listopadowi i styczniowi oraz carskie wojska. Liczne monetki z lat 20 XX wieku też daja do myslenia o popularności tego poletka=:)) |
|
| Autor: | afas [ wtorek, 1 października 2013, 20:02 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
Daj lepsze zdjęcia monetek :) |
|
| Autor: | Depciu [ wtorek, 1 października 2013, 20:38 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
Teraz sie moczą w oliwie z oliwek=:) obiecuję że dodam jak najszybciej |
|
| Autor: | Depciu [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:04 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
Kilka fantów ;) |
|
| Autor: | DANON_LSK [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:16 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
Fajne fanci jutro ruszam za takim czymś na caly dzien |
|
| Autor: | Depciu [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:22 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
Powodzenia życzę :za ja namierzyłem własnie położenie dawnego folwarku, liczę w ten weekend na owocne poszukiwania ;) |
|
| Autor: | Coselheim [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:29 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
I to jest profesjonalne podejście , zasięgniecie informacji historycznej i szukamy... Efekty widać, brawo ! A ja idę na pałe na pole i łażę naiwnie wierzãc w cud rozmnożenia złotych monet :lol: Pozdrawiam |
|
| Autor: | Depciu [ poniedziałek, 7 października 2013, 20:22 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:) |
Chodzenie na pałe i wiara w cud że coś wyjdzie to u mnie norma :lol: ale obiecałem sobie że teraz zero spontanu, mapa, mapa, skan z satelity, porównanie, mapa, ksiazki i po miesiącu wyjscie ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|