Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 12:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: mało ale zawsze cieszy :)
PostNapisane: czwartek, 3 października 2013, 18:16 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 20:29
Posty: 25
mój pierwszy post w kategorii prosto z pola.na koniec sezonu wrzucę wszystkie fanty znalezione od lutego bo od tamtej pory posiadam wykrywkę B+ często oglądam znaleziska wklejane w tym dziale aż z czasem też zacząłem wyjmować na początek skromne fanty ale równie mocno cieszące jednak jak już wspomniałem pochwalę się dopiero jak spadnie śnieg ;) dzisiaj wrzucę wczorajszy 3 godzinny wypad.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: mało ale zawsze cieszy :)
PostNapisane: czwartek, 3 października 2013, 19:08 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 25 stycznia 2013, 21:47
Posty: 212
Nie jest tak malo,ja jak mam takie fanty z 2dni to sie ciesze,:d wstaw fotki po oczyszczeniu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: mało ale zawsze cieszy :)
PostNapisane: czwartek, 3 października 2013, 19:17 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2011, 19:49
Posty: 1315
Lokalizacja: powiat łuków
Caban napisał(a):
Nie jest tak malo,ja jak mam takie fanty z 2dni to sie ciesze,:d wstaw fotki po oczyszczeniu


A co tu czyścić i tak znajdzie lepsze jeszcze nie raz i nie dwa :D

Pozdrawiam Mario :dnc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: mało ale zawsze cieszy :)
PostNapisane: czwartek, 3 października 2013, 19:21 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 20:29
Posty: 25
tylko myje fanty pod kranem delikatna szczoteczką... nie znam się na czyszczeniu a ostatnio załatwiłem monetki bo odkamieniaczem je czyściłem :x jak były brudne to było coś widać a po zabiegu szlak je trafił...czytałem coś o moczeniu w oliwce ale to czasochłonne / może w okresie zimowym sie tym zajmę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: mało ale zawsze cieszy :)
PostNapisane: czwartek, 3 października 2013, 19:27 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2011, 19:49
Posty: 1315
Lokalizacja: powiat łuków
jakub2008 napisał(a):
tylko myje fanty pod kranem delikatna szczoteczką... nie znam się na czyszczeniu a ostatnio załatwiłem monetki bo odkamieniaczem je czyściłem :x jak były brudne to było coś widać a po zabiegu szlak je trafił...czytałem coś o moczeniu w oliwce ale to czasochłonne / może w okresie zimowym sie tym zajmę ;)


Na forum jest dużo napisane o czyszczeniu i konserwacji monet troche kolega poczyta i będzie wiedział co z czym się je.Człowiek uczy się na błędach :D

Pozdrawiam Mario :dnc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL