https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| mało ale zawsze cieszy :) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118866 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jakub2008 [ czwartek, 3 października 2013, 18:16 ] |
| Tytuł: | mało ale zawsze cieszy :) |
mój pierwszy post w kategorii prosto z pola.na koniec sezonu wrzucę wszystkie fanty znalezione od lutego bo od tamtej pory posiadam wykrywkę B+ często oglądam znaleziska wklejane w tym dziale aż z czasem też zacząłem wyjmować na początek skromne fanty ale równie mocno cieszące jednak jak już wspomniałem pochwalę się dopiero jak spadnie śnieg ;) dzisiaj wrzucę wczorajszy 3 godzinny wypad. |
|
| Autor: | Caban [ czwartek, 3 października 2013, 19:08 ] |
| Tytuł: | Re: mało ale zawsze cieszy :) |
Nie jest tak malo,ja jak mam takie fanty z 2dni to sie ciesze,:d wstaw fotki po oczyszczeniu |
|
| Autor: | MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:17 ] |
| Tytuł: | Re: mało ale zawsze cieszy :) |
Caban napisał(a): Nie jest tak malo,ja jak mam takie fanty z 2dni to sie ciesze,:d wstaw fotki po oczyszczeniu A co tu czyścić i tak znajdzie lepsze jeszcze nie raz i nie dwa :D Pozdrawiam Mario :dnc |
|
| Autor: | jakub2008 [ czwartek, 3 października 2013, 19:21 ] |
| Tytuł: | Re: mało ale zawsze cieszy :) |
tylko myje fanty pod kranem delikatna szczoteczką... nie znam się na czyszczeniu a ostatnio załatwiłem monetki bo odkamieniaczem je czyściłem :x jak były brudne to było coś widać a po zabiegu szlak je trafił...czytałem coś o moczeniu w oliwce ale to czasochłonne / może w okresie zimowym sie tym zajmę ;) |
|
| Autor: | MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:27 ] |
| Tytuł: | Re: mało ale zawsze cieszy :) |
jakub2008 napisał(a): tylko myje fanty pod kranem delikatna szczoteczką... nie znam się na czyszczeniu a ostatnio załatwiłem monetki bo odkamieniaczem je czyściłem :x jak były brudne to było coś widać a po zabiegu szlak je trafił...czytałem coś o moczeniu w oliwce ale to czasochłonne / może w okresie zimowym sie tym zajmę ;) Na forum jest dużo napisane o czyszczeniu i konserwacji monet troche kolega poczyta i będzie wiedział co z czym się je.Człowiek uczy się na błędach :D Pozdrawiam Mario :dnc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|