https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

mało ale zawsze cieszy :)
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118866
Strona 1 z 1

Autor:  jakub2008 [ czwartek, 3 października 2013, 18:16 ]
Tytuł:  mało ale zawsze cieszy :)

mój pierwszy post w kategorii prosto z pola.na koniec sezonu wrzucę wszystkie fanty znalezione od lutego bo od tamtej pory posiadam wykrywkę B+ często oglądam znaleziska wklejane w tym dziale aż z czasem też zacząłem wyjmować na początek skromne fanty ale równie mocno cieszące jednak jak już wspomniałem pochwalę się dopiero jak spadnie śnieg ;) dzisiaj wrzucę wczorajszy 3 godzinny wypad.

Autor:  Caban [ czwartek, 3 października 2013, 19:08 ]
Tytuł:  Re: mało ale zawsze cieszy :)

Nie jest tak malo,ja jak mam takie fanty z 2dni to sie ciesze,:d wstaw fotki po oczyszczeniu

Autor:  MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:17 ]
Tytuł:  Re: mało ale zawsze cieszy :)

Caban napisał(a):
Nie jest tak malo,ja jak mam takie fanty z 2dni to sie ciesze,:d wstaw fotki po oczyszczeniu


A co tu czyścić i tak znajdzie lepsze jeszcze nie raz i nie dwa :D

Pozdrawiam Mario :dnc

Autor:  jakub2008 [ czwartek, 3 października 2013, 19:21 ]
Tytuł:  Re: mało ale zawsze cieszy :)

tylko myje fanty pod kranem delikatna szczoteczką... nie znam się na czyszczeniu a ostatnio załatwiłem monetki bo odkamieniaczem je czyściłem :x jak były brudne to było coś widać a po zabiegu szlak je trafił...czytałem coś o moczeniu w oliwce ale to czasochłonne / może w okresie zimowym sie tym zajmę ;)

Autor:  MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:27 ]
Tytuł:  Re: mało ale zawsze cieszy :)

jakub2008 napisał(a):
tylko myje fanty pod kranem delikatna szczoteczką... nie znam się na czyszczeniu a ostatnio załatwiłem monetki bo odkamieniaczem je czyściłem :x jak były brudne to było coś widać a po zabiegu szlak je trafił...czytałem coś o moczeniu w oliwce ale to czasochłonne / może w okresie zimowym sie tym zajmę ;)


Na forum jest dużo napisane o czyszczeniu i konserwacji monet troche kolega poczyta i będzie wiedział co z czym się je.Człowiek uczy się na błędach :D

Pozdrawiam Mario :dnc

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/