https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Po bronowaniu.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118872
Strona 1 z 1

Autor:  walbor62 [ czwartek, 3 października 2013, 19:19 ]
Tytuł:  Po bronowaniu.

Witam, pole mocno przechodzone po zaoraniu, dzisiaj zabronowane i ... po dwóch godzinach :1 Dłużej nie można było, zaczęli siać :( .

Autor:  MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:24 ]
Tytuł:  Re: Po bronowaniu.

No ładnie kolego jak na dwie godziny :D
Szkoda że obsiali bo obiecujące pole :D

Pozdrawiam Mario :dnc

Autor:  walbor62 [ czwartek, 3 października 2013, 19:28 ]
Tytuł:  Re: Po bronowaniu.

Mario, to pole już wiele dobrego dało :luv

Autor:  MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:29 ]
Tytuł:  Re: Po bronowaniu.

walbor62 napisał(a):
Mario, to pole już wiele dobrego dało :luv


I to jest to co misie lubią najbardziej :=

Autor:  alex_2013 [ piątek, 4 października 2013, 04:38 ]
Tytuł:  Re: Po bronowaniu.

MARIO32 napisał(a):
No ładnie kolego jak na dwie godziny :D
Szkoda że obsiali bo obiecujące pole :D

Pozdrawiam Mario :dnc


on chyba ma same takie pola :h

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/