https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Po bronowaniu. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118872 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | walbor62 [ czwartek, 3 października 2013, 19:19 ] |
| Tytuł: | Po bronowaniu. |
Witam, pole mocno przechodzone po zaoraniu, dzisiaj zabronowane i ... po dwóch godzinach :1 Dłużej nie można było, zaczęli siać :( . |
|
| Autor: | MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:24 ] |
| Tytuł: | Re: Po bronowaniu. |
No ładnie kolego jak na dwie godziny :D Szkoda że obsiali bo obiecujące pole :D Pozdrawiam Mario :dnc |
|
| Autor: | walbor62 [ czwartek, 3 października 2013, 19:28 ] |
| Tytuł: | Re: Po bronowaniu. |
Mario, to pole już wiele dobrego dało :luv |
|
| Autor: | MARIO32 [ czwartek, 3 października 2013, 19:29 ] |
| Tytuł: | Re: Po bronowaniu. |
walbor62 napisał(a): Mario, to pole już wiele dobrego dało :luv I to jest to co misie lubią najbardziej := |
|
| Autor: | alex_2013 [ piątek, 4 października 2013, 04:38 ] |
| Tytuł: | Re: Po bronowaniu. |
MARIO32 napisał(a): No ładnie kolego jak na dwie godziny :D Szkoda że obsiali bo obiecujące pole :D Pozdrawiam Mario :dnc on chyba ma same takie pola :h |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|