https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| moje pole znowu zaskakuje https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118927 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 4 października 2013, 20:03 ] |
| Tytuł: | moje pole znowu zaskakuje |
moje pole znowu zaskakuje obdarowało mnie takimi fantami jestem mile zaskoczony :1 |
|
| Autor: | ranfa [ piątek, 4 października 2013, 20:14 ] |
| Tytuł: | Re: moje pole znowu zaskakuje |
Ładne fanty, widać bicia pierścionka od strony wewnętrznej? |
|
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 4 października 2013, 21:10 ] |
| Tytuł: | Re: moje pole znowu zaskakuje |
witam Erdo pierścionek pozłacany bić nie ma pozdrawiam :h |
|
| Autor: | javal66 [ piątek, 4 października 2013, 22:14 ] |
| Tytuł: | Re: moje pole znowu zaskakuje |
fajne fanty ,ostatnie to guzik pozłacany?czy moniak i jaki motyw bo słabo widać ,no i plomba jest ciekawa |
|
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 4 października 2013, 22:21 ] |
| Tytuł: | Re: moje pole znowu zaskakuje |
witam jest to guzik z gwiazdą w środku młot i sierp jutro rzucę lepsze zdjęcie pozdrawiam |
|
| Autor: | ranfa [ piątek, 4 października 2013, 22:40 ] |
| Tytuł: | Re: moje pole znowu zaskakuje |
A szkoda, też się pewnie zawiodłeś :D |
|
| Autor: | Floyd [ piątek, 4 października 2013, 23:23 ] |
| Tytuł: | Re: moje pole znowu zaskakuje |
To duże to jest jedna część sprzączki od pasa harcerskiego (miałem taki :) ) |
|
| Autor: | stachu1969 [ sobota, 5 października 2013, 19:14 ] |
| Tytuł: | Re: moje pole znowu zaskakuje |
poletko fajne i fajnie wychodzi :h |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|