Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 06:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Listopadowo
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 22:35 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 11 sierpnia 2012, 15:32
Posty: 334
Chyba dzwonek do roweru

Załącznik:
DSC04593.JPG

Załącznik:
DSC04591.JPG


3 grosze, 1810 rok, dosyć dobry stan :P
Załącznik:
DSC04594.JPG

Załącznik:
DSC04595.JPG


Spłaszczona kulka ołowiana z muszkietu (przynajmniej waga i metal za tym odpowiada)
Załącznik:
DSC04600.JPG


Boratynka Litewska, bardzo dobry stan
Załącznik:
DSC04597.JPG


20 groszy współczesne i 2 Kopiejki, a ta nadole to Boratynka w opłakanym stanie
Załącznik:
DSC04609.JPG


Do identyfikacji, krzyżyk raczej z Powstania Listopadowego, przynajmniej większość znalezisk z tego okresu w tym samym miejscu znalazłem, więc i ten krzyżyk też raczej z tamtych lat :lol:
Załącznik:
DSC04604.JPG


guzik 13 Pułku Piechoty Carskiej, Listopadowe oczywiście :P
Załącznik:
DSC04605.JPG


Do identyfikacji, ale jest to chyba jakaś stara kalamitka
Załącznik:
DSC04602.JPG


Kolejne w następnym poście bo limit ogranicza :D


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Listopadowo
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 22:39 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 11 sierpnia 2012, 15:32
Posty: 334
Wygląda na guzik, ale nie jestem pewien, do identyfikacji
Załącznik:
DSC04603.JPG


Sprzączka od paska przy siodle końskim
Załącznik:
DSC04601.JPG


Jakiś guzik, pod lupą widać jakieś wzorki, ale bardzo słabo, Raczej współczesny
Załącznik:
DSC04606.JPG


Boratynka w tragicznym stanie :P
Załącznik:
DSC04607.JPG


To by było na tyle, dosyć ciekawe fanty :D


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL