https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Listopadowo
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118935
Strona 1 z 1

Autor:  ranfa [ piątek, 4 października 2013, 22:35 ]
Tytuł:  Listopadowo

Chyba dzwonek do roweru

Załącznik:
DSC04593.JPG

Załącznik:
DSC04591.JPG


3 grosze, 1810 rok, dosyć dobry stan :P
Załącznik:
DSC04594.JPG

Załącznik:
DSC04595.JPG


Spłaszczona kulka ołowiana z muszkietu (przynajmniej waga i metal za tym odpowiada)
Załącznik:
DSC04600.JPG


Boratynka Litewska, bardzo dobry stan
Załącznik:
DSC04597.JPG


20 groszy współczesne i 2 Kopiejki, a ta nadole to Boratynka w opłakanym stanie
Załącznik:
DSC04609.JPG


Do identyfikacji, krzyżyk raczej z Powstania Listopadowego, przynajmniej większość znalezisk z tego okresu w tym samym miejscu znalazłem, więc i ten krzyżyk też raczej z tamtych lat :lol:
Załącznik:
DSC04604.JPG


guzik 13 Pułku Piechoty Carskiej, Listopadowe oczywiście :P
Załącznik:
DSC04605.JPG


Do identyfikacji, ale jest to chyba jakaś stara kalamitka
Załącznik:
DSC04602.JPG


Kolejne w następnym poście bo limit ogranicza :D

Autor:  ranfa [ piątek, 4 października 2013, 22:39 ]
Tytuł:  Re: Listopadowo

Wygląda na guzik, ale nie jestem pewien, do identyfikacji
Załącznik:
DSC04603.JPG


Sprzączka od paska przy siodle końskim
Załącznik:
DSC04601.JPG


Jakiś guzik, pod lupą widać jakieś wzorki, ale bardzo słabo, Raczej współczesny
Załącznik:
DSC04606.JPG


Boratynka w tragicznym stanie :P
Załącznik:
DSC04607.JPG


To by było na tyle, dosyć ciekawe fanty :D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/