https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Listopadowo https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118935 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ranfa [ piątek, 4 października 2013, 22:35 ] |
| Tytuł: | Listopadowo |
Chyba dzwonek do roweru Załącznik: DSC04593.JPG Załącznik: DSC04591.JPG 3 grosze, 1810 rok, dosyć dobry stan :P Załącznik: DSC04594.JPG Załącznik: DSC04595.JPG Spłaszczona kulka ołowiana z muszkietu (przynajmniej waga i metal za tym odpowiada) Załącznik: DSC04600.JPG Boratynka Litewska, bardzo dobry stan Załącznik: DSC04597.JPG 20 groszy współczesne i 2 Kopiejki, a ta nadole to Boratynka w opłakanym stanie Załącznik: DSC04609.JPG Do identyfikacji, krzyżyk raczej z Powstania Listopadowego, przynajmniej większość znalezisk z tego okresu w tym samym miejscu znalazłem, więc i ten krzyżyk też raczej z tamtych lat :lol: Załącznik: DSC04604.JPG guzik 13 Pułku Piechoty Carskiej, Listopadowe oczywiście :P Załącznik: DSC04605.JPG Do identyfikacji, ale jest to chyba jakaś stara kalamitka Załącznik: DSC04602.JPG Kolejne w następnym poście bo limit ogranicza :D |
|
| Autor: | ranfa [ piątek, 4 października 2013, 22:39 ] |
| Tytuł: | Re: Listopadowo |
Wygląda na guzik, ale nie jestem pewien, do identyfikacji Załącznik: DSC04603.JPG Sprzączka od paska przy siodle końskim Załącznik: DSC04601.JPG Jakiś guzik, pod lupą widać jakieś wzorki, ale bardzo słabo, Raczej współczesny Załącznik: DSC04606.JPG Boratynka w tragicznym stanie :P Załącznik: DSC04607.JPG To by było na tyle, dosyć ciekawe fanty :D |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|