https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Debiut w polu. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118949 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | maximus [ sobota, 5 października 2013, 12:47 ] |
| Tytuł: | Debiut w polu. |
Wczoraj po raz pierwszy "szukałem skarbów". Efektem dwugodzinnych poszukiwań, są te oto fanty: |
|
| Autor: | wojo1996 [ sobota, 5 października 2013, 13:07 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Ja pierwszym razem nakopałem się polmosów hehe :1 pozdro |
|
| Autor: | sebik [ sobota, 5 października 2013, 14:20 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Niesamowite znaleziska :lol: Bogata miejscówka. Na twoim miejscu innej bym nie szukał. Rada na przyszłość- nie wrzucaj tak cennych fantów na forum bo jeszcze jakieś służby sie Tobą zainteresują :cop |
|
| Autor: | GALIENUS [ sobota, 5 października 2013, 16:12 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Sebik co sie nabijasz z kolegi?Twoj pierwszy raz tez pewnie był podobny obrobi sie kolega z czasem to i bedzie co oglądać ;) pozdrawiam Marek |
|
| Autor: | Caban [ sobota, 5 października 2013, 16:13 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Moj pierwszy wypad to 7lusek od mausera i kilka prl,Kazdy innaczej zaczyna i kazdy innaczej konczy |
|
| Autor: | etrom2 [ sobota, 5 października 2013, 16:18 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Fajne fanciorki :1 ---a tak poważnie- zmienil bym miejscówkę albo wykrywkę.....coś mi sie wydaje ze kolega po polu ,spaceruje z neodymkiem :ups: hi hi |
|
| Autor: | sebik [ sobota, 5 października 2013, 16:24 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
GALIENUS napisał(a): obrobi sie kolega z czasem to i bedzie co oglądać ;) Święta prawda :1 Czekam na tę chwilę z niecierpliwością. Bardzo lubię oglądać " pierwsze razy " kolegów. Wiele razy dziwiłem się na widok super fantów znajdywanych na pierwszych wypadach , ale nie rozumiem po co wrzucać na forum każdy znaleziony złom. Co to ma na celu? Udowodnienie że wykrywka zadziałała czy to że się trafiło na miejscówkę do d..y? Pozdrawiam i życzę bardziej udanych wypadów z wykrywką. |
|
| Autor: | longinuspodbipieta [ sobota, 5 października 2013, 17:01 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Od czegos trzeba zacząc ,nie przejmój się , jescze zadziwisz samego siebie ,z czasem nabierzsz wprawy i niejeden ciekawy fant trafisz ,tylko bądz wytrwały ,życzę ci powodzenia,hej pozdr |
|
| Autor: | maximus [ sobota, 5 października 2013, 18:23 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
sebik napisał(a): Niesamowite znaleziska :lol: Bogata miejscówka. Na twoim miejscu innej bym nie szukał. Rada na przyszłość- nie wrzucaj tak cennych fantów na forum bo jeszcze jakieś służby sie Tobą zainteresują :cop Hmm, widzę, że kolega sebik i inni od razu byli "mistrzami" w odnajdywaniu fantów. Tylko nie wiem, po co te aluzje i uszczypliwości. Jako starsi stażem i doświadczeniem, powinniście , wydaje mi się troszkę inaczej podejść do "świeżaka". Pozdrawiam Maximus! |
|
| Autor: | afas [ sobota, 5 października 2013, 18:30 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Maximus nie łam się ci co teraz się nabijają na początku to samo wyciągali ja jak znalazłem pierwszego fenisia to myślałem że pana boga za nogi złapałem za jakiś czas wszyscy będą ci graty wysyłać nie przejmuj się powodzenia :1 |
|
| Autor: | jacuchna [ sobota, 5 października 2013, 18:33 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
widzę że stary wychodek się rozpadł, kawałki zawiasów łańcuszek od zamykania super .......działka ogrodnika pewnie hihi :1 |
|
| Autor: | rufa [ sobota, 5 października 2013, 18:36 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
maxsimus,nie słuchaj docinek,nie załamuj się,trenuj i wyciągaj wnioski z poszukiwań a z czasem,pokażesz co potrafisz,tak że tym docinającym,szczena opadnie.Ja też byłem,nieco rozczarowany,pierwszym fantem a było to na leśnej drodze,ace250,program-biżuteria,sygnał piękny i wykopałem szprychę rowerową z nakręconym,mosiężnym nyplem.Po pewnym czasie,zacząłem wydobywać,prawdziwą biżuterię.Powodzenia. |
|
| Autor: | Coselheim [ sobota, 5 października 2013, 18:38 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Spoko, znaleziska sa ,a to jest najwazniejsze ! Moj debiut to drut i kilka polmosow ale bylem happy. Glowa do gory :1 Nie przejmuj sie , kazdy ma prawo miec zlosliwy humor, coz natura Polakow taka jest. Pozdrawiam |
|
| Autor: | walbor62 [ niedziela, 6 października 2013, 20:08 ] |
| Tytuł: | Re: Debiut w polu. |
Maximus, życzę owocnych wypadów a takie będą na pewno :1 Pozdrawiam Walbor62. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|