https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Ag-Cu..
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118993
Strona 1 z 1

Autor:  Zbyszek146 [ niedziela, 6 października 2013, 01:15 ]
Tytuł:  Ag-Cu..

Witam
Moje najnowsze znajdki
-1/24 talara -Prusy -1783 -Ag
-3pf .Prusy -1871 -Cu
-"medal' z bykiem/brak id/-Cu/?/
-guzik brązowy
-medali /brak Id/ -
-ozdoba /kluczyk?/ z brązu/?/ - z widocznym zarysem jakiegoś zwierzęcia / do id
- fragment naczynia z metalu nieżelaznego

Autor:  baży G2 [ niedziela, 6 października 2013, 10:29 ]
Tytuł:  Re: Ag-Cu..

Witam
Kluczyk od zegarka. Tak jakby ten
Załącznik:
kluczyk.jpg

Załącznik:
kluczyk 2.jpg


Pozdrawiam

Autor:  sylwek370 [ niedziela, 6 października 2013, 15:44 ]
Tytuł:  Re: Ag-Cu..

Ten medal z bykiem to z pewnością cu spróbuj wygiąć go z wyczuciem w palcach ołów od razu się podda

Autor:  Zbyszek146 [ niedziela, 6 października 2013, 21:21 ]
Tytuł:  Re: Ag-Cu..

sylwek370 napisał(a):
Ten medal z bykiem to z pewnością cu spróbuj wygiąć go z wyczuciem w palcach ołów od razu się podda

Raczej chyba brąz a tak wygląda /medal?/ po konserwacji :8)
Ciekawe kiedy go wybito?

Autor:  Zbyszek146 [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:35 ]
Tytuł:  Re: Ag-Cu..

Zbyszek146 napisał(a):
sylwek370 napisał(a):
Ten medal z bykiem to z pewnością cu spróbuj wygiąć go z wyczuciem w palcach ołów od razu się podda

Raczej chyba brąz a tak wygląda /medal?/ po konserwacji :8)
Ciekawe kiedy go wybito?


a tłumaczenie brzmi;
awers:KTO MNIE POKONAŁ JEST WART TEGO MEDALU
rewers: NA PAMIĄTKĘ MOJEJ SIŁY

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/