https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Ag-Cu.. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118993 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zbyszek146 [ niedziela, 6 października 2013, 01:15 ] |
| Tytuł: | Ag-Cu.. |
Witam Moje najnowsze znajdki -1/24 talara -Prusy -1783 -Ag -3pf .Prusy -1871 -Cu -"medal' z bykiem/brak id/-Cu/?/ -guzik brązowy -medali /brak Id/ - -ozdoba /kluczyk?/ z brązu/?/ - z widocznym zarysem jakiegoś zwierzęcia / do id - fragment naczynia z metalu nieżelaznego |
|
| Autor: | baży G2 [ niedziela, 6 października 2013, 10:29 ] |
| Tytuł: | Re: Ag-Cu.. |
Witam Kluczyk od zegarka. Tak jakby ten Załącznik: kluczyk.jpg Załącznik: kluczyk 2.jpg Pozdrawiam |
|
| Autor: | sylwek370 [ niedziela, 6 października 2013, 15:44 ] |
| Tytuł: | Re: Ag-Cu.. |
Ten medal z bykiem to z pewnością cu spróbuj wygiąć go z wyczuciem w palcach ołów od razu się podda |
|
| Autor: | Zbyszek146 [ niedziela, 6 października 2013, 21:21 ] |
| Tytuł: | Re: Ag-Cu.. |
sylwek370 napisał(a): Ten medal z bykiem to z pewnością cu spróbuj wygiąć go z wyczuciem w palcach ołów od razu się podda Raczej chyba brąz a tak wygląda /medal?/ po konserwacji :8) Ciekawe kiedy go wybito? |
|
| Autor: | Zbyszek146 [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:35 ] |
| Tytuł: | Re: Ag-Cu.. |
Zbyszek146 napisał(a): sylwek370 napisał(a): Ten medal z bykiem to z pewnością cu spróbuj wygiąć go z wyczuciem w palcach ołów od razu się podda Raczej chyba brąz a tak wygląda /medal?/ po konserwacji :8) Ciekawe kiedy go wybito? a tłumaczenie brzmi; awers:KTO MNIE POKONAŁ JEST WART TEGO MEDALU rewers: NA PAMIĄTKĘ MOJEJ SIŁY |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|