https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

kilka niedzielnych fantów
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=119013
Strona 1 z 1

Autor:  Pablo070501 [ niedziela, 6 października 2013, 14:55 ]
Tytuł:  kilka niedzielnych fantów

Ciepło,słonecznie można śmigać ;)

Autor:  Owoc [ niedziela, 6 października 2013, 16:11 ]
Tytuł:  Re: kilka niedzielnych fantów

Serduszko ma jakiś związek z Napoleonem ? Przybliż pan trochę tych moniaków i tą srebrną kopiejkę :)

Autor:  13wojtek13 [ niedziela, 6 października 2013, 17:04 ]
Tytuł:  Re: kilka niedzielnych fantów

Super ...ja dzisiaj tylko obcęgi znalazłem!Trochę zazdroszczę ,sądzę że nie jestem odosobniony...

Autor:  arys27 [ niedziela, 6 października 2013, 19:12 ]
Tytuł:  Re: kilka niedzielnych fantów

Medalik też ciekawy :za daj zdj.po oczyszczeniu.

Autor:  Pablo070501 [ niedziela, 6 października 2013, 20:32 ]
Tytuł:  Re: kilka niedzielnych fantów

inne fotki

Autor:  Pablo070501 [ niedziela, 6 października 2013, 20:42 ]
Tytuł:  Re: kilka niedzielnych fantów

i takie klamerki

Autor:  plgkb [ niedziela, 6 października 2013, 21:01 ]
Tytuł:  Re: kilka niedzielnych fantów

Powiem tak: Ten Medalik to Skarb, znajdź kogoś kto taki ma :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/