https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| kilka niedzielnych fantów https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=119013 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pablo070501 [ niedziela, 6 października 2013, 14:55 ] |
| Tytuł: | kilka niedzielnych fantów |
Ciepło,słonecznie można śmigać ;) |
|
| Autor: | Owoc [ niedziela, 6 października 2013, 16:11 ] |
| Tytuł: | Re: kilka niedzielnych fantów |
Serduszko ma jakiś związek z Napoleonem ? Przybliż pan trochę tych moniaków i tą srebrną kopiejkę :) |
|
| Autor: | 13wojtek13 [ niedziela, 6 października 2013, 17:04 ] |
| Tytuł: | Re: kilka niedzielnych fantów |
Super ...ja dzisiaj tylko obcęgi znalazłem!Trochę zazdroszczę ,sądzę że nie jestem odosobniony... |
|
| Autor: | arys27 [ niedziela, 6 października 2013, 19:12 ] |
| Tytuł: | Re: kilka niedzielnych fantów |
Medalik też ciekawy :za daj zdj.po oczyszczeniu. |
|
| Autor: | Pablo070501 [ niedziela, 6 października 2013, 20:32 ] |
| Tytuł: | Re: kilka niedzielnych fantów |
inne fotki |
|
| Autor: | Pablo070501 [ niedziela, 6 października 2013, 20:42 ] |
| Tytuł: | Re: kilka niedzielnych fantów |
i takie klamerki |
|
| Autor: | plgkb [ niedziela, 6 października 2013, 21:01 ] |
| Tytuł: | Re: kilka niedzielnych fantów |
Powiem tak: Ten Medalik to Skarb, znajdź kogoś kto taki ma :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|