Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 00:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: dzisiejszy wypad
PostNapisane: poniedziałek, 9 września 2013, 19:16 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 10 czerwca 2012, 21:56
Posty: 40
wykopane na starej wiosce


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: poniedziałek, 9 września 2013, 19:44 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 10 czerwca 2012, 21:56
Posty: 40
sprawnosciowa po oczyszczeniu


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: poniedziałek, 9 września 2013, 20:45 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 14 stycznia 2012, 17:16
Posty: 1071
Ta odznaka to: ,,Oceniającego odległość ( Distanzschatzer), wprowadzona w 1906 roku.
Ciekawe znajdki .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 18:36 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 10 czerwca 2012, 21:56
Posty: 40
medal po oczyszczeniu czy ktos wie jak go zakonserwować zeby nie powrocil zielony nalot


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 18:41 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 4 listopada 2012, 18:59
Posty: 212
coś ty zrobił z tym medalem ;/ był ładny teraz to śmieć ;/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 18:41 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2012, 17:28
Posty: 1220
Lokalizacja: GLIWICE
Troche kolega zepsuł ten medal :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 18:42 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2011, 21:36
Posty: 566
Lokalizacja: ok RADOMSKO
rade napisał(a):
medal po oczyszczeniu ...


Super efekt!!! Zdradź nam sekret Twojej metody czyszczenia :=


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 18:44 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2012, 17:28
Posty: 1220
Lokalizacja: GLIWICE
Przypuszczam że ta szczoteczka była używana-ech trzeba było sie zapytać przed czyszczeniem


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 18:50 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 3 marca 2011, 15:46
Posty: 213
Lokalizacja: Beskid Niski
STOP!!! STOP!!! STOP!!!
Żadnej konserwacji, wcześniej trzeba by poprawić czyszczenie, we wżerach jeszcze zalegają pokłady korozji , które z czasem mogłyby zniszczyć medal..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:03 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 30 września 2013, 15:05
Posty: 325
Lokalizacja: lubelskie
ja bym go jeszcze młotkiem na kowadle wyklepał :D reszta brudu by odpadła :D

...kolego poćwicz czyszczenie na jakiś starych złomach albo nic nie wartych monetach, poszukaj w necie coś o czyszczeniu, jest pełno tematów i poradników jak czyścić (albo nie czyścić)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:03 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 17 marca 2010, 17:32
Posty: 79
Strzelałeś do tego medalu? Aż trudno uwierzyć że to ten sam... :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:04 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2012, 18:46
Posty: 604
Lokalizacja: Lemmy Kilmister 70
"rade" to prowokacja?! czy na serio tak pojechałeś ten zacny medal (: bo jak na serio to micha mi się od ucha do ucha rozdarła (: (: (: i zewrzeć z powrotem coś nie może (:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:05 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2012, 18:46
Posty: 604
Lokalizacja: Lemmy Kilmister 70
P.S.zielony nalot najlepiej wraca w glebie (:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:15 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 7 września 2013, 08:26
Posty: 159
Lokalizacja: ZST
I nie będzie medala :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:21 
Offline
Radkoff Pierwszy Wielki

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 13:44
Posty: 2560
Lokalizacja: Belfast - Ulster Northern Ireland
Łatwo przyszło, łatwo poszło :h
Reszta również załatwiona?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL