Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 12:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Monety i nie tylko. Z plaży.
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 21:16 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 22:41
Posty: 319
Lokalizacja: Cape Verde
Nie miałem za bardzo czasu ale wybrałem sie na pół dnia poszperać na nadmorskiej plaży. Efekt ok 60 zł i pierścionek zaręczynowy z datą i dużą ilością kamieni :).


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Monety i nie tylko. Z plaży.
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 21:46 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 22:41
Posty: 319
Lokalizacja: Cape Verde
30 min? To ja bym chodził codziennie :). Niestety jest tylko data i nie ma próby. Kamyk wygląda lepiej niż szkiełko i ma bardziej skomplikowany szlif, ale nie wiem, nie znam się.

Update: Jednak jest jakiś numerek 85 chyba i coś jeszcze, ale mam za słabą lupę :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Monety i nie tylko. Z plaży.
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 22:02 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:06
Posty: 1684
Lokalizacja: Od Kociewia aż po Minehead (UK)
czyli próba 585 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Monety i nie tylko. Z plaży.
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 22:26 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 24 lutego 2010, 11:08
Posty: 1465
Syntetyk o barwie szafiru + cyrkonie na 99%, wyrób współczesny.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Monety i nie tylko. Z plaży.
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 22:34 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 22:41
Posty: 319
Lokalizacja: Cape Verde
Próbowałem zrobić jakieś lepsze zdjęcie ale średnio wychodzi. A czy jest coś takiego jak próba 85 i jakiś symbol? Bo na pewno nie widzę tam trzeciej cyfry (na zdjęciu udało się jakoś uchwycić te malusienkie cyferki ale symbol jakiś już nie bardzo). Te białe kamyczki wyszły jakieś przydymione ale w rzeczywistości się błyszczą i są przezroczyste (jak cyrkonie :) ).


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Monety i nie tylko. Z plaży.
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 23:06 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 22:41
Posty: 319
Lokalizacja: Cape Verde
A tak wygląda po umyciu bo wcześniej jakoś na to nie wpadłem :/


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Monety i nie tylko. Z plaży.
PostNapisane: wtorek, 8 października 2013, 00:04 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 10:03
Posty: 222
Witam.Ten typ pierścionka to jest tzw.markiza.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL