https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Niska woda https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=119040 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sprzecik23 [ niedziela, 6 października 2013, 19:12 ] |
| Tytuł: | Niska woda |
Witam dobry moment na przygotowanie sobie sprzętu na przyszły rok. |
|
| Autor: | stachu1969 [ niedziela, 6 października 2013, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: Niska woda |
witam dobra okazja otworzyć sklep wędkarski pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | MIRAS2009 [ niedziela, 6 października 2013, 19:36 ] |
| Tytuł: | Re: Niska woda |
Ech ile sie pozrywało takich koszyczków :) |
|
| Autor: | sztucer77 [ niedziela, 6 października 2013, 19:45 ] |
| Tytuł: | Re: Niska woda |
A te łuski to na żywca :jump |
|
| Autor: | medek27 [ niedziela, 6 października 2013, 20:20 ] |
| Tytuł: | Re: Niska woda |
sztucer77 napisał(a): A te łuski to na żywca :jump Znam takich , co strzelali do ryb i sie dziwili , że trafic nie moga , choc mieli ta rybe na muszce :) |
|
| Autor: | Floyd [ niedziela, 6 października 2013, 21:42 ] |
| Tytuł: | Re: Niska woda |
medek27 napisał(a): Znam takich , co strzelali do ryb i sie dziwili , że trafic nie moga , choc mieli ta rybe na muszce :) Bo spali na lekcjach fizyki :lol: |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ poniedziałek, 7 października 2013, 22:43 ] |
| Tytuł: | Re: Niska woda |
Łuski to z ryby, przecież każda ryba ma łuski. A te koszyki to wałki do włosów. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|