https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Niska woda
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=119040
Strona 1 z 1

Autor:  sprzecik23 [ niedziela, 6 października 2013, 19:12 ]
Tytuł:  Niska woda

Witam dobry moment na przygotowanie sobie sprzętu na przyszły rok.

Autor:  stachu1969 [ niedziela, 6 października 2013, 19:34 ]
Tytuł:  Re: Niska woda

witam dobra okazja otworzyć sklep wędkarski pozdrawiam :1

Autor:  MIRAS2009 [ niedziela, 6 października 2013, 19:36 ]
Tytuł:  Re: Niska woda

Ech ile sie pozrywało takich koszyczków :)

Autor:  sztucer77 [ niedziela, 6 października 2013, 19:45 ]
Tytuł:  Re: Niska woda

A te łuski to na żywca :jump

Autor:  medek27 [ niedziela, 6 października 2013, 20:20 ]
Tytuł:  Re: Niska woda

sztucer77 napisał(a):
A te łuski to na żywca :jump



Znam takich , co strzelali do ryb i sie dziwili , że trafic nie moga , choc mieli ta rybe na muszce :)

Autor:  Floyd [ niedziela, 6 października 2013, 21:42 ]
Tytuł:  Re: Niska woda

medek27 napisał(a):


Znam takich , co strzelali do ryb i sie dziwili , że trafic nie moga , choc mieli ta rybe na muszce :)


Bo spali na lekcjach fizyki :lol:

Autor:  Grzebiuszka [ poniedziałek, 7 października 2013, 22:43 ]
Tytuł:  Re: Niska woda

Łuski to z ryby, przecież każda ryba ma łuski.
A te koszyki to wałki do włosów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/