https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania)
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=119116
Strona 1 z 1

Autor:  DANON_LSK [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:01 ]
Tytuł:  Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania)

nawet kulka heh

Proszę, wrzucaj ostre zdjęcia, oczy bolą jak się na to patrzy-Grzebiuszka

Autor:  andy65 [ poniedziałek, 7 października 2013, 20:28 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania)

Podobnie zaczynałem z Argo. Będzie dobrze !!!!!!!! :8)
Życzę płytkich dołków!!!!!!
A Rutus to taki sprzęt, z którym trzeba się oswoić i do tego wymaga cierpliwości. ;)

Autor:  bigesox [ poniedziałek, 7 października 2013, 20:37 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania)

noo, całkiem sympatycznie
Współczesnych śmieci nie było?;)
Pozdrav

Autor:  DANON_LSK [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:43 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania)

tylko druty miedziane młody mój kopacz prawie dwa kilo miedzi ukręcił :lol:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/