https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=119116 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DANON_LSK [ poniedziałek, 7 października 2013, 19:01 ] |
| Tytuł: | Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania) |
nawet kulka heh Proszę, wrzucaj ostre zdjęcia, oczy bolą jak się na to patrzy-Grzebiuszka |
|
| Autor: | andy65 [ poniedziałek, 7 października 2013, 20:28 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania) |
Podobnie zaczynałem z Argo. Będzie dobrze !!!!!!!! :8) Życzę płytkich dołków!!!!!! A Rutus to taki sprzęt, z którym trzeba się oswoić i do tego wymaga cierpliwości. ;) |
|
| Autor: | bigesox [ poniedziałek, 7 października 2013, 20:37 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania) |
noo, całkiem sympatycznie Współczesnych śmieci nie było?;) Pozdrav |
|
| Autor: | DANON_LSK [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:43 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy dzień z optmą (2godz od odpakowania) |
tylko druty miedziane młody mój kopacz prawie dwa kilo miedzi ukręcił :lol: |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|