https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Monety i nie tylko. Z plaży.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=119128
Strona 1 z 1

Autor:  Munzer [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:16 ]
Tytuł:  Monety i nie tylko. Z plaży.

Nie miałem za bardzo czasu ale wybrałem sie na pół dnia poszperać na nadmorskiej plaży. Efekt ok 60 zł i pierścionek zaręczynowy z datą i dużą ilością kamieni :).

Autor:  Munzer [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:46 ]
Tytuł:  Re: Monety i nie tylko. Z plaży.

30 min? To ja bym chodził codziennie :). Niestety jest tylko data i nie ma próby. Kamyk wygląda lepiej niż szkiełko i ma bardziej skomplikowany szlif, ale nie wiem, nie znam się.

Update: Jednak jest jakiś numerek 85 chyba i coś jeszcze, ale mam za słabą lupę :)

Autor:  Coiner [ poniedziałek, 7 października 2013, 22:02 ]
Tytuł:  Re: Monety i nie tylko. Z plaży.

czyli próba 585 :1

Autor:  numi5 [ poniedziałek, 7 października 2013, 22:26 ]
Tytuł:  Re: Monety i nie tylko. Z plaży.

Syntetyk o barwie szafiru + cyrkonie na 99%, wyrób współczesny.

Autor:  Munzer [ poniedziałek, 7 października 2013, 22:34 ]
Tytuł:  Re: Monety i nie tylko. Z plaży.

Próbowałem zrobić jakieś lepsze zdjęcie ale średnio wychodzi. A czy jest coś takiego jak próba 85 i jakiś symbol? Bo na pewno nie widzę tam trzeciej cyfry (na zdjęciu udało się jakoś uchwycić te malusienkie cyferki ale symbol jakiś już nie bardzo). Te białe kamyczki wyszły jakieś przydymione ale w rzeczywistości się błyszczą i są przezroczyste (jak cyrkonie :) ).

Autor:  Munzer [ poniedziałek, 7 października 2013, 23:06 ]
Tytuł:  Re: Monety i nie tylko. Z plaży.

A tak wygląda po umyciu bo wcześniej jakoś na to nie wpadłem :/

Autor:  Jan [ wtorek, 8 października 2013, 00:04 ]
Tytuł:  Re: Monety i nie tylko. Z plaży.

Witam.Ten typ pierścionka to jest tzw.markiza.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/