Teraz jest sobota, 15 czerwca 2024, 22:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 850 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 22:41 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 9 listopada 2013, 11:06
Posty: 117
Po kilku podejściach udało nam się stworzyć skromną grupkę pasjonatów z Wrocka i okolic, zainteresowanych wspólnymi wypadami w teren. Ze względu na sentyment do wartości wyznawanych przez braci w białych habitach, jak i podziw dla pozostawionej przez braciszków spuścizny materialnej, przyjęliśmy roboczą nazwę Grupy Cysterskiej :) To co nas łączy, to przekonanie, że ważniejsza niż złoto, srebro i platyna jest dobra zabawa i pasja do zgłębiania historii naszej pięknej dolnośląskiej ziemi :h Poniżej krótka fotorelacja w gościnnego występu w Wielkopolsce.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Ostatnio edytowano poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 22:49 przez Warlock, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 22:44 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 13 lipca 2013, 21:42
Posty: 581
Lokalizacja: Dolnośląskie Ziemie Cysterskie
Przemysławie tylko 1 fotka? :o Chyba naprawdę nawalił Ci aparat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: wtorek, 26 sierpnia 2014, 07:44 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 20 sierpnia 2014, 21:00
Posty: 19
gratuluje zbiorów ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: wtorek, 26 sierpnia 2014, 09:21 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 25 lipca 2014, 15:19
Posty: 66
Jako najmłodszy informuję wszelkich kontestatorów którzy chcieliby się tu wypowiedzieć iż rozkręcenie w tym przypadku dotyczy budowania i nie jest przejawem dekonstruktywizmu :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: wtorek, 26 sierpnia 2014, 10:28 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 30 października 2012, 15:23
Posty: 676
Lokalizacja: Hamburg/Wieluń (Łódzkie)
Khomein napisał(a):
...rozkręcenie w tym przypadku dotyczy budowania i nie jest przejawem dekonstruktywizmu :666

Właśnie tak to odbieramy, pozdrawiam i powodzenia :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: wtorek, 26 sierpnia 2014, 11:50 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 13 lipca 2013, 21:42
Posty: 581
Lokalizacja: Dolnośląskie Ziemie Cysterskie
,,Nestor i pomysłodawca"...napisałeś Przemysławie :) Prawda jest taka,iż tą grupę tak naprawdę stworzyliście Wy,dzięki swojej ogromnej pasji do poszukiwania historii.Ja natomiast,nadałem jej tylko nazwę.Dlaczego grupa,,Cysterska"?Ponieważ jest to teren w którym głównie działamy(choć nie tylko jak widać),wierząc,że opat Freiberg,pozostawił nam nie tylko ogromny klasztor,ale i coś,co poruszyć może serce każdego poszukiwacza. ;) Jesteśmy grupą dzialająca często w terenie i otwartą dla innych,łatwo więc jest z nami wyskoczyc na wspolny wypad.Jednak przynależność do grupy,to zupelnie inna sprawa i tu wymagamy posiadania prawdziwej pasji do poszukiwań.Pozdrawiam. P.S.Ogromne podziekowania dla całej grupy za niedzielny wyjazd.Zdjęcie wyczyszczonego landka dam wieczorem. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: środa, 27 sierpnia 2014, 00:09 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 00:58
Posty: 315
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Czołem Cystersi :) Cieszę się że w końcu udało nam się zorganizować i trzymam kciuki za kolejne wspólne wypady w teren bo było przednio :1 Pozdrowienia i do zobaczenia wkrótce


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: środa, 27 sierpnia 2014, 00:18 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 30 października 2012, 15:23
Posty: 676
Lokalizacja: Hamburg/Wieluń (Łódzkie)
Z ciekawości spytam w jakim rejonie w/w samozwańcza się głównie obraca, może kiedyś byśmy się spotkali na "moście" woj.Wielkopolskiego :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: środa, 27 sierpnia 2014, 13:36 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 9 listopada 2013, 11:06
Posty: 117
Kopiemy głównie w rejonie Wrocka, ze szczególnym uwzględnieniem powiatów: wrocławskiego, średzkiego i wołowskiego, ale ciągnie nas również do Wielkopolski (co widać na fotach) i na inne ziemie dawnej Rzeczypospolitej. Jesteśmy otwarci na spotkania w terenie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: środa, 27 sierpnia 2014, 19:50 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 30 października 2012, 15:23
Posty: 676
Lokalizacja: Hamburg/Wieluń (Łódzkie)
W takim układzie serdecznie zapraszam w rejon Wieruszów-Wieluń (uwaga-Łódzkie). Szału nie ma, ale gdybyście chcieli pokopać carskich kopiejek...to się znajdzie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: środa, 27 sierpnia 2014, 22:14 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 13 lipca 2013, 21:42
Posty: 581
Lokalizacja: Dolnośląskie Ziemie Cysterskie
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.Być może uda nam się kiedyś wdepnąć po te carskie kopiejki :luv Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: środa, 27 sierpnia 2014, 22:28 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 13 lipca 2013, 21:42
Posty: 581
Lokalizacja: Dolnośląskie Ziemie Cysterskie
matper napisał(a):
gratuluje zbiorów ;)

Dziekujemy :) P.S.Wrzucam fotkę wyczyszczonego ,,landka",coś ciekawszego z szybkiej kawy u szwagra oraz z dzisiejszego spaceru za Odrą ,który nazwałem,,10 groszówkowym" ale cieszy mnie fakt,że oprócz prl,destruktów,wycierów itp.,trafiła się ładna 28-ka :luv Pozdrawiam.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: środa, 27 sierpnia 2014, 23:20 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 9 listopada 2013, 11:06
Posty: 117
piter850 napisał(a):
Czołem Cystersi :) Cieszę się że w końcu udało nam się zorganizować i trzymam kciuki za kolejne wspólne wypady w teren bo było przednio :1 Pozdrowienia i do zobaczenia wkrótce

Jeszcze raz dzięki za wspólną wyprawę. Z pewnością odwiedzimy wkrótce twoje bogate podwórko ;)

iwexlan napisał(a):
W takim układzie serdecznie zapraszam w rejon Wieruszów-Wieluń (uwaga-Łódzkie). Szału nie ma, ale gdybyście chcieli pokopać carskich kopiejek...to się znajdzie.

Na Ziemi Wieluńskiej kopałem kilkakrotnie i zawsze wracałem zadowolony. Być może gdzieś pod koniec września uda się nam odwiedzić twoje tereny. W każdym razie dzięki za zaproszenie, a my zapraszamy na Dolny Śląsk :h

ALNAR napisał(a):
P.S.Wrzucam fotkę wyczyszczonego ,,landka",coś ciekawszego z szybkiej kawy u szwagra oraz z dzisiejszego spaceru za Odrą ,który nazwałem,,10 groszówkowym" ale cieszy mnie fakt,że oprócz prl,destruktów,wycierów itp.,trafiła się ładna 28-ka :luv Pozdrawiam.


No no Piotruś, gratuluję Napoleonka, zwłaszcza, że to rzadkość na naszych terenach :o Landek piękny, ale Ty w ogóle coś ostatnio masz szczęście do urodziwych moniaków :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: czwartek, 28 sierpnia 2014, 07:33 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 13 lipca 2013, 21:42
Posty: 581
Lokalizacja: Dolnośląskie Ziemie Cysterskie
No no Piotruś, gratuluję Napoleonka, zwłaszcza, że to rzadkość na naszych terenach :o Landek piękny, ale Ty w ogóle coś ostatnio masz szczęście do urodziwych moniaków :1 Jakoś się trafiają drogi Przemysławie :D Plany na weekend są,jak zawsze zresztą.Jak ktoś ma ochotę i czas to kontakt wcześniej,celem ustalenia transportu.Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dolnośląska Grupa Cysterska
PostNapisane: czwartek, 28 sierpnia 2014, 10:06 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 25 lipca 2014, 15:19
Posty: 66
Rejon mój i Przemysława jeszcze nie przygotowany... nasi rolnicy są leniwsi niż ci z Wielkopolski i choć ścieli zboże to orka im do głowy nadal nie przyszła. Ale przetestować je zawsze można, wsie z XIV wieku z historią a niektóre nawet i pałacem :lol: We wtorek byłem to trafiłem dwie 50 fenolówki z weimaru i drobniutkie sreberko :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 850 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL