Teraz jest sobota, 20 kwietnia 2024, 01:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: środa, 12 listopada 2014, 23:44 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 22:56
Posty: 608
Uświadamiajcie swoich znajomych po wykrywaczu od tego trzeba zacząć! Jak również osoby, które spotykacie na polu. W naszych rejonach tez jest niestety kilku takich gamoni..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: środa, 14 stycznia 2015, 16:54 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 18 czerwca 2012, 13:42
Posty: 75
kameleon napisał(a):
Masz rację kolego , mnie tez wkurza takie chamstwo , spotkałem w lesie koło Drygulca, i też na polach Opatowa , w lesie Między Górza, w lasach koło Iwanisk , czy nie dociera do tych debili , fajnie się rozmawia z rolnikami itp. pozwalają na poszukiwania, łapy opadają , na przekład wiem na 100% że koło Opatowa to kolesie z Opatowa nie zasypują , teraz co druga wieś to prawie wykrywacz metali oni też tak robią , oczywiście nie oskarżam wszystkich , ludzie zastanówcie się , nawet na polu przeznaczonym pod orkę trzeba dołek zasypać ,, nierób debilu z siebie agronoma,, pozdrawiam.



NIe wszyscy z Opatowa nie zasypują jest paru osobników, ale ja się do nich nie zaliczam. Za innych psełdo nie odpowiadam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: czwartek, 22 stycznia 2015, 02:00 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 28 września 2013, 23:31
Posty: 24
Też kilku takich spotkałem co się nastoletnim stażem chwalili i ponoć przynależnością do któregoś z muzeów. Takie hieny co już z okopów nie mają co wynosić i na pola sie przerzucili. Dołów za sobą zakopać nie łaska.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: czwartek, 22 stycznia 2015, 09:29 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 09:49
Posty: 67
Lokalizacja: Lubuskie,Dolnośląskie
U mnie na lasach niektóre doły po metr.Leśnicy jak widzą kogoś z wykrywaczem to od razu masz straż leśną na karku i kupę problemów.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 10 maja 2015, 11:25 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 10 maja 2015, 10:29
Posty: 26
Koło Iwanisk po lasach chodzi ktoś ale dołki zasypane starannie. Przynajmniej te co widziałem ma mojej parceli.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 10 maja 2015, 13:07 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 2 lipca 2012, 10:09
Posty: 40
Koleżanki i koledzy w dniu 09.05.2015r rozpoczeła się akcja rekultywacji terenu Nadleśnictwa Elbląg - Mierzeja Wiślana.
Pierwsze z spotkań S H-P DENAR na mierzei w celu rekultywacji terenu po nielegalnych poszukiwaczach, ma za sobą .
Bardzo fajna wyprawa, wykonano kawał dobrej roboty.
Prośba moja - zasypujcie po sobie JAMY.
Postawa pseudo poszukiwaczy stawia w niekorzystnym świetle samo poszukiwanie jak i staranie się o pozwolenie w WKZ , Nadleśnictw czy właścicieli gruntów.
Zdrav


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 10 maja 2015, 21:09 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 2 lipca 2012, 10:09
Posty: 40
Zapomniałem dodać.
www.youtube.com/watch?v=IfI1Jau8aRs#t=85
Szczególne podziękowania należą się naszej zaprzyjaźnionej młodzieży z Kamionka, ich zaangażowanie w dniu dzisiejszym to widoczna gołym okiem pasja rozwijająca się w kierunku zgłębienia swoje wiedzy historycznej.
ZDRAV


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 23 września 2018, 19:55 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 28 sierpnia 2018, 10:30
Posty: 71
Lokalizacja: powiśle świętokrzyskie
Odkopię wątek. Dzisiaj powiśle w powiecie Opatowskim - transzeje i okopy porozkopywane i oczywiście dołki niezasypane, bo po co. Jakby to jeszcze były małe dołeczki, pal licho, choć i tak nie powinno się tak zostawiać. Ale tu doły o średnicy po metr i po pół metra głębokości, dookoła rozsypany złom, bo jak wykopał puszkę, to po co zabrać i wyrzucić do śmieci, lepiej wywalić dalej w las. Jakbym spotkał na żywo takiego idiotę, to by się zapoznał bliżej z moją łopatą...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL