Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 06:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piła i okolice
PostNapisane: czwartek, 6 sierpnia 2020, 17:34 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 6 sierpnia 2020, 17:20
Posty: 0
Witam,
Znajdzie się tu ktoś z piły i okolic?
Nie ukrywam że jestem świeży w temacie i chętnie bym się dołączył do kogoś na poszukiwania.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Piła i okolice
PostNapisane: piątek, 7 sierpnia 2020, 00:59 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 15:31
Posty: 72
Spartwood napisał(a):
Nie ukrywam że jestem świeży w temacie i chętnie bym się dołączył do kogoś na poszukiwania.
Nie ukrywam, że aktualnie poszukiwania są jakby trochę niebezpieczne. Wykrywacz jest przyrządem legalnym, ale każdemu policjantowi, który dostrzeże Cie gdzieś w terenie podczas uprawiania przez Ciebie swojego hobby, ślinka pocieknie ... od 2018 roku jesteś przestępcą. Łatwy do złapania przestępca, detektorysta to i rosnące statystyki (szef w niebo wzięty) i premia dla łapiącego.
Kup se wędkę. Tam emocje troszkę podobne, ale nikt Ci nie wmówi, że zachowanie przy życiu ryby którą złowiłeś z jakiegokolwiek względu leży w interesie społecznym (aktualnie pogięte łyżeczki aluminiowe z uwagi na to, że są dziełem człowieka lub są związane z jego działalnością i stanowią świadectwo minionej epoki bądź zdarzenia, których zachowanie leży w interesie społecznym ze względu na posiadaną wartość historyczną, artystyczną lub naukową są podstawą do nękania detektorysty.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Piła i okolice
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2020, 22:47 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 6 sierpnia 2020, 17:20
Posty: 0
Dziękuję za odpowiedź. Trochę nie wiem jak się do niej odnieść. Rozumiem że mam sobie szukać innego zainteresowania. Niezły wynik jak na drugi post.

Chodziło mi tylko o to czy ktoś ma legalnie zgłoszone i zgodę na poszukiwania w okolicy. Nawet jakbym miał chodzić za nim tylko z łopatą to miło by było pogadać z kimś bardziej doświadczonym i nauczyć się paru rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL