https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

nakładka ISOK cieniowanie
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=146&t=146482
Strona 1 z 1

Autor:  boysss [ piątek, 23 stycznia 2015, 11:29 ]
Tytuł:  nakładka ISOK cieniowanie

ISOK cieniowanie czy jest taka mozliwosc w aplikacji na komórke ?

Autor:  konrad_wawa [ piątek, 23 stycznia 2015, 12:06 ]
Tytuł:  Re: nakładka ISOK cieniowanie

Podobno standardowa wersja serwisu (nie mobilna, tylko desktopowa), prawidłowo wyświetla cieniowanie również na komórce. Osobiście nie sprawdzałem, ale tak pisał jeden z kolegów.

Autor:  marcoon [ piątek, 23 stycznia 2015, 12:41 ]
Tytuł:  Re: nakładka ISOK cieniowanie

Na androida jest aplikacja Geoportal Mobile - także cieniowanie działa - jednak rozdzielczość jest dość kiepska - przynajmniej na moim samsungu galaxy SII.
Ale to chyba wina łącza z internetem bo próbowałem to odpalić w lesie.
Ogólnie jest i działa.

Autor:  tui [ piątek, 23 stycznia 2015, 21:09 ]
Tytuł:  Re: nakładka ISOK cieniowanie

Na komórce to jest zwykłe cieniowanie, cieniowania ISOK nie ma w wersji mobilnej. Zwykłe cieniowanie w wersji komputerowej też jest.

Autor:  kaczka [ niedziela, 25 stycznia 2015, 00:01 ]
Tytuł:  Re: nakładka ISOK cieniowanie

Witam,
Jest tak jak napisał Tui,
Dane isok ( z zagęszczeniem 12 punktów na metr kwadratowy) jest dostępne obecnie na PC i tylko w określonych rejonach ( przeważnie w zasięgu rzek - program unijny )reszta to cieniowanie z pikselem podajże 100m (http://www.codgik.gov.pl/index.php/darm ... t-100.html).
Od niedawna można zakupić w CODGiIK dane z pomiaru lotniczego LIDAR dla terenu prawie całego kraju w naprawdę niskich cenach. Format danych to chyba las (http://www.codgik.gov.pl/index.php/zaso ... ciowe.html), wtedy wszelkie analizy (DEM, hillshade itp) można robić samemu.
temat zaczynam rozgryzać, więc jak się podszkolę to może napisze więcej.
pozdrawiam

K.

Autor:  Pinky [ wtorek, 10 marca 2015, 05:59 ]
Tytuł:  Re: nakładka ISOK cieniowanie

Odgrzebie troszkę temat. Próbowałem pod Androidem na kilku komórkach i tablecie, z cieniowaniem i wychodzą piksele wielkości cegły. Jest na to jakiś sposób ? Czy to celowe czy jeszcze się zmieni ? Można to jakoś ominąć ?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/