Teraz jest wtorek, 23 kwietnia 2024, 18:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualizacja Oprogramowania XP Deus-poradnik krok po kro
PostNapisane: wtorek, 24 stycznia 2023, 11:44 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 11 października 2016, 14:16
Posty: 0
lamina napisał(a):
aothunterpl napisał(a):
Pojawił się nowy soft dla D1 v6.0 umożliwiający sparowanie słuchawek WS Audio z XP Org dla Deusa 1

Ale skaszanili, że kompatybilność tylko dla urządzeń od 2018r. i cewek powyżej X35

wiec i tak lipa i dyskryminacja starszego sprzętu.


To nie tak.
od około 2018r są dostępne X35, WSA i ORX, od tego czasu na płycie głównej jest chip odpowiedzialny za transmisję WSA i tyle.
od wersji V6 każda kolejna będzie rozdzielana na 2 od 2018 i przed 2018. soft cały czas będzie rozwijany , z poziomu sprzętowego wersje przed 2018 różnią się tylko brakiem układu do transmisji WSA, cała reszta jest taka sama.


Hej, a skąd taka informacja, że soft do D1 będzie dalej rozwijany, jakieś konkrety ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Aktualizacja Oprogramowania XP Deus-poradnik krok po kro
PostNapisane: sobota, 5 sierpnia 2023, 21:12 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 25 marca 2011, 22:05
Posty: 283
Lokalizacja: ILAWA /BRUKSELA
Witam !mam problem z parowaniem słuchawek ws4do mojego wysłużonego deusa,5 niestety sie rozsypaly,więc z parowaniem chciałem zrobić aktualizację do 6 i panel wyczytało mi bezproblemowo a nie widzi mi cewki małej 9 ?poza tym słuchawki sie zaktualizowały niby poprawnie wiadomość na kompie ale sie zawiesiły z wiadomością na panelu UP i ani tył ani w przód?!juz sie pogubiłem!prosze o poradę co robię źle?!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Aktualizacja Oprogramowania XP Deus-poradnik krok po kro
PostNapisane: piątek, 11 sierpnia 2023, 13:41 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): wtorek, 21 grudnia 2004, 00:52
Posty: 57
GALIENUS napisał(a):
Witam !mam problem z parowaniem słuchawek ws4do mojego wysłużonego deusa,5 niestety sie rozsypaly,więc z parowaniem chciałem zrobić aktualizację do 6 i panel wyczytało mi bezproblemowo a nie widzi mi cewki małej 9 ?poza tym słuchawki sie zaktualizowały niby poprawnie wiadomość na kompie ale sie zawiesiły z wiadomością na panelu UP i ani tył ani w przód?!juz sie pogubiłem!prosze o poradę co robię źle?!


Jaką dokładnie cewkę 9-cio calową masz? Jeśli X35 to powinien rozpoznać, jeśli czarną starego typu, to musisz zainstalować poprzednią wersję oprogramowania (5.21).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Aktualizacja Oprogramowania XP Deus-poradnik krok po kro
PostNapisane: sobota, 19 sierpnia 2023, 19:34 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 25 marca 2011, 22:05
Posty: 283
Lokalizacja: ILAWA /BRUKSELA
Dzięki kolego! Słuchawki musiałem wymienić na nowe zawiesiły się podczas aktualizacji,tak jak piszesz starsza wersja i wszystko gra!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL