Teraz jest piątek, 26 kwietnia 2024, 03:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: sobota, 16 stycznia 2021, 12:56 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
Gustaw76, jeśli chcesz kupić Sniper MD do Altera 71, spróbuj spojrzeć na tę sondę w Czechach.

Jeśli chcesz kupić w Polsce ... z mojego doświadczenia wynika, że ​​jest też doskonała sonda DD 23 cm firmy Rutus,a w programie Super7, ma doskonały zasięg i separację 2D i 3D ...

A jeśli chcesz mniejszą sondę, 7- /18cm/calowa okrągła sonda Mars MD będzie również dobra.

Używam takiej sondy na Spectre V3 i MXT ... a 7 "MD mars ma nieco większy zasięg niż Mars Sniper ... a zasięg to tylko o włos słabszy niż mój SEF 6X8" ... który jest najgłębszą małą cewką w Spectrze lub MXT ..

Dlatego sam zamówiłem 7"-calową sondę Mars MD ... .. jako mniejszą sonde dla Altera71...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: sobota, 16 stycznia 2021, 13:27 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 21:31
Posty: 436
Lokalizacja: Silesia Superior-Gůrny Ślůnsk
Kolego EL NINO, dzięki za radę !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: sobota, 16 stycznia 2021, 14:02 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 21:31
Posty: 436
Lokalizacja: Silesia Superior-Gůrny Ślůnsk
ktoś coś rozumie?
- pierwsza strona system zweryfikował jako niebezpieczną- https://odyniec.net.pl/akcesoria/47-mar ... i-ace.html - cewka dostępna, w cenie 449zł.

- druga też odyńce, otwiera się bez komunikatu o niebezpiecznej stronie, https://odynce.pl/produkt/mars-md-sonda ... tus-alter/
cewka brak w magazynie , cena 559 zł

Czyżby pierwsza to jakieś oszustwo ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: niedziela, 17 stycznia 2021, 17:04 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): piątek, 25 grudnia 2020, 09:00
Posty: 25
Kolego EL NINO, tak tylko z ciekawości, jaki program masz na myśli pisząc Super7?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: poniedziałek, 18 stycznia 2021, 15:00 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
Ustawienia programu Super 7 / Super ID / opierają się głównie na moich doświadczeniach z terenu ... gdzie wymagałem najdokładniejszego i stabilnego ID oraz Hodografu na głębokich celach ... / w ustawieniu głębokiego ID /.

Dlatego spędziłem kilka godzin testując Alterę 71 v2 na cewce 23DD w teście mającym na celu maksymalną stabilizację ID przy głębokich sygnałach monet na Moim polu testowym. "4X4"

Ten test wykazał, że Alter 71 v2 będzie miał super
Załącznik:
IMG_20210116_135104 Super7.jpg
stabilne ID przy prędkości filtra 7 ... / dla cewki 23DD /, więc dodatkowo dostroiłem pozostałe ustawienia, aby uzyskać najlepszą możliwą odpowiedź, nawet przy sygnale Audio.

Jednak użycie filtra o prędkości 7 filtra Altera71 na tej cewce 23 DD okazało się dobre z innymi wymagającymi testami separacji 2D i 3D ... jako y testy w bardzo silnej mineralizacji.

Super 7 / Super ID / uważam za najlepszy y najbardziej uniwersalny program..

Dla cewki 28 DD wł. / Super ID / ustaw prędkość filtra na 8 ..

W przypadku koncentrycznego 23 CC, /Super ID/ ustaw prędkość filtra na 6 ..


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: czwartek, 21 stycznia 2021, 20:14 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): piątek, 25 grudnia 2020, 09:00
Posty: 25
Hej, dzięki za odpowiedź.
Czy zmieniłeś tylko te parametry, które widać na zdjęciu? Przetestuję Twoje ustawienia, jak tylko warunki pozwolą. Pytałem, bo jako niedoświadczony użytkownik Altera, przechodziłem swój pierwszy legalny sezon na ustawieniach fabrycznych, pora poeksperymentować :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: piątek, 22 stycznia 2021, 11:55 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
.... dla Altera 71 v.2 w tym programie używam trybu Mix, częstotliwości najlepiej od 14,4 do 18,4 ... khz, szybkoscz / 7 / .. kamuflaż 2/3 Dyskryminacja do 0 / lub -3 /, ID -90 / + 90 ... SAT 7-20, Wzmocnienie Statyka od 3-20 zależy od mineralizacji terenu, Wzmocnienie ID wysokie, ton monet 2 .., Wzmocnienie audio na poziomie 35-55 ..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: piątek, 22 stycznia 2021, 12:01 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
EL NINO napisał(a):
.... dla Altera 71 v.2 w tym programie używam trybu Mix, częstotliwości najlepiej od 14,4 do 18,4 ... khz, szybkoscz / 7 / .. kamuflaż 2/3 Dyskryminacja do 0 / lub -3 /, ID -90 / + 90 ... SAT 7-20, Wzmocnienie Statyka od 3-20 to zależy od mineralizacji terenu ale tez ma duzy wplyw na separacie , Wzmocnienie ID wysokie, ton monet 2 .., Wzmocnienie audio na poziomie 35-55 ..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: niedziela, 21 lutego 2021, 08:38 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): piątek, 25 grudnia 2020, 09:00
Posty: 25
Jako że czekam na pozwolenie z LP, zakupiłem na nowy sezon coś takiego. Interesuje mnie militarka, być może leżąca poza zasięgiem standardowego monetkowca. Czy ktoś z szanownych użytkowników forum posiada doświadczenie z tą cewką?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: poniedziałek, 22 lutego 2021, 21:03 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 21:16
Posty: 54
Kolega taką miał.Miałem okazje pomachać.Jest głębsza od standardowej,ale ciężka,ciągnie w duł,a nie jestem mały.Dobra sonda ale nie na wielogodzinne machanie,przynajmniej dla mnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowe cewki do Altera71 i Argo NE
PostNapisane: poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 22:42 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 7 marca 2011, 00:08
Posty: 101
McAlter napisał(a):
Jako że czekam na pozwolenie z LP, zakupiłem na nowy sezon coś takiego. Interesuje mnie militarka, być może leżąca poza zasięgiem standardowego monetkowca. Czy ktoś z szanownych użytkowników forum posiada doświadczenie z tą cewką?


Mam taką do spectry V3i. Jest lekka jak na swoje rozmiary. Zasięg większy ale nie na małe przedmioty. Separacja naturalnie gorsza. Bardzo solidne wykonanie jak to u Marsa. Za ciężka na spacery po górach czy zboczach. Po równym terenie można z nią chodzić cały dzień.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL