Teraz jest wtorek, 16 kwietnia 2024, 17:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: wykrywacz do 6 tysięcy duży zasieg i uniwersalność
PostNapisane: środa, 14 czerwca 2023, 09:05 
Offline

Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2023, 08:51
Posty: 0
Witam od razu zaznaczam ze jestem laikiem jeżeli chodzi o znajomość wykrywaczy mój budżet na wykrywacz to między 5 a 6 tysięcy, może to zabrzmi głupio bo się nie znam ale oczekuję od takowego wyrywacza bardzo dużych osiągów i zasięgów, biżuteria militarka z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedzi i sugestie miłego dnia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: wykrywacz do 6 tysięcy duży zasieg i uniwersalność
PostNapisane: środa, 14 czerwca 2023, 18:49 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
Samo kupno wykrywacza za 5000zł nie załatwia sprawy. Trzeba spędzić z nim dziesiątki, jak nie setki godzin. Kolejna sprawa, kupując nawet topowy wykrywacz (nie wiem jaki teraz takim jest) łatwo się do niego zrazić, będziesz miał mnóstwo ustawień których nie będziesz potrzebował, ani ich ogarniał, będziesz tracił czas na ustawianie sprzętu a nie będziesz szukał.
Ja ponad 10 lat temu kupiłem spectrę Whitesa, super wykrywacz, można powiedzieć że prekursor dzisiejszych wykrywaczy, niestety ponieważ mało łażę z wykrywaczem, to przerósł mnie, traciłem czas na eksperymenty z ustawieniami zamiast szukać. Zamieniłem go na coś o wiele bardziej prostego, ale mega skutecznego, odplam go i chodzę, czasem delikatnie coś poklikam. Czas na poszukiwaniach zlatuje mi na machaniu wykrywaczem, a nie na testowaniu kolejnego programu.
Szukaj czegoś skutecznego a zarazem prostego, odpalasz i chodzisz. W innym wypadku zrazisz się do tego hobby.
Kiedyś tysiące ludzi kupowało "kanarki" Garreta, wykrywacze banalne w obsłudze, tanie, o mizernych zasięgach ale dające frajdę z poszukiwań i skuteczne. Ludzie wyciągnęli tysiące fajnych przedmiotów kanarkami mimo że to sprzęt za kilkaset złotych.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Witcher i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL