Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 16:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: niedziela, 4 grudnia 2022, 16:09 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:18
Posty: 0
prymek napisał(a):
Wracając do tematu bo nie zrozumiałeś więc jeszcze raz :

- czy ten manticore jest twój ? jeśli nie to kto jest właścicielem ?
- ile i jak trzeba zapłacić by używać i testować wykrywacz przed premierą ? ( twierdzisz w swoim wpisie że nie dostałeś go za darmo )
- czy jesteś związany z firmą Minelab lub jej dystrybutorami , czy dostajesz od nich wsparcie ? czy dostajesz od nich wykrywacze by pokazać je na swoim kanale ? czy otrzymujesz od nich materiały promocyjne i reklamowe ?

Myślę że jeśli podpisałeś współpracę z minelabem ( a wiem ze o tym marzyłeś ) to nic złego ale musisz ludziom o tym powiedzieć by było to po prostu transparentne

jako moderator tego działu potrzebuję to wiedzieć , jeśli bierzesz udział w promocji jakieś marki zostanie ci nadany odpowiedni " przydomek " .


Na wszystkie Twoje pytania odpowiedziałem i to bardzo dokładnie! Po raz kolejny podkreślam, że nie promuje na tym forum i w żadnym innym miejscu żadnej marki wykrywaczy.

Po raz kolejny życzę udanej niedzieli i zapraszam na kanał Top Digin tam dowiesz się więcej o Manticore https://youtu.be/nGTrM0t_DyY


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: niedziela, 4 grudnia 2022, 16:10 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:18
Posty: 0
nomennescio napisał(a):
oj prymek prymek

pajak tkal siec sprzedazy a Ty jak nieostrozny grzybiarz (poszukiwacze sa ostrozniejsi) te pakeczyne zdarles razem z pajakiem poniosles w dal

a tak bez zartow pytania zadles wlasciwe.


Odpowiedź została udzielona i to wyczerpująco!

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: niedziela, 4 grudnia 2022, 16:44 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 504
Cytuj:
Odpowiedź została udzielona i to wyczerpująco!

Pozdrawiam


Pozdrawiam takze.
Dla mnie nie ma znaczenia czy to forma biznesu czy amatorka czy profesjonalne testy freelancerow czy jakkolwiek kto to sobie nazywa. . (o ile rzecz jasna nie jest to jakies nachalne oszustwo, naciaganie itp)
Moj komentarz odnosi sie do przejrzystosci forum.
Nie zamierzam kupic poki co tej maszyny aczkolwiek sledze z zaciekawieniem jednakze jesli mialbym cos kupowac na dzis bylby to GoldBugDP (lub PRO). Wielokrotnie porownywalem sie i nnymi topowymi maszynami na agresywnie slonych i zasmieconych angielskich plazach i w zasadzie szkoda czasu na nauke innego detectora.
Zastrzegam, ze nie jestem w tej sprawie nawiedzionym konserwatysta. Mam swoje typy na przyszlosc ale tylko w wypadku gdy wyjade do Australi lub Afryki tak jak planowalem.
tymczasem zapraszam przed telewizo.r


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: niedziela, 4 grudnia 2022, 16:56 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 28 lipca 2021, 10:09
Posty: 157
mik_e21 napisał(a):
prymek napisał(a):
Wracając do tematu bo nie zrozumiałeś więc jeszcze raz :

- czy ten manticore jest twój ? jeśli nie to kto jest właścicielem ?
- ile i jak trzeba zapłacić by używać i testować wykrywacz przed premierą ? ( twierdzisz w swoim wpisie że nie dostałeś go za darmo )

- czy jesteś związany z firmą Minelab lub jej dystrybutorami , czy dostajesz od nich wsparcie ? czy dostajesz od nich wykrywacze by pokazać je na swoim kanale ? czy otrzymujesz od nich materiały promocyjne i reklamowe ?

Myślę że jeśli podpisałeś współpracę z minelabem ( a wiem ze o tym marzyłeś ) to nic złego ale musisz ludziom o tym powiedzieć by było to po prostu transparentne

jako moderator tego działu potrzebuję to wiedzieć , jeśli bierzesz udział w promocji jakieś marki zostanie ci nadany odpowiedni " przydomek " .


Na wszystkie Twoje pytania odpowiedziałem i to bardzo dokładnie! Po raz kolejny podkreślam, że nie promuje na tym forum i w żadnym innym miejscu żadnej marki wykrywaczy.

Po raz kolejny życzę udanej niedzieli i zapraszam na kanał Top Digin tam dowiesz się więcej o Manticore https://youtu.be/nGTrM0t_DyY



Mogę zapytać, w której z twoich wypowiedzi można znaleźć odpowiedzi na te pytania?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: niedziela, 4 grudnia 2022, 19:25 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 11 grudnia 2006, 22:25
Posty: 361
mik_e21 twoje odpowiedzi śmierdzą manipulacją, aż ciężko to się czyta...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: środa, 7 grudnia 2022, 20:00 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2011, 08:42
Posty: 222
Dave i jego słynne styropianowe pudła.
Postanowił popatrzeć sobie jak manticore "plami" na różnych przedmiotach.
Zastanowił mnie jeden przedmiot, o którym on sam mówi że nie ma pojęcia z jakiego stopu jest zrobiony.
Moim zdaniem to może być stop cynku z amelinium. Tak czy inaczej wysoki przewodnik, na tyle że patyk się zapętla i wpada w żelazo.
Wszyscy znamy ten problem, któż nie przeszedł po garncu wysokogatunkowego srebra a patyk nawet się nie zająknął :666 .
No dobrze, może poza operatorami Atrexa w trybie jednoczesnym i jeszcze paru innych patyków, które nie mają z tym problemu.

https://youtu.be/lRNysZAVlgA?t=421

Manicure dobrze wskazuje ten przedmiot, i w audio i w numerkach, ale najbardziej interesujące jest to co pokazuje wykres target trace.
Szczególnie dolny zakres ferrous limits.
No chyba że się mylę i ten przedmiot zawiera w sobie jakieś żelazo.
Taka ciekawostka.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: wtorek, 13 grudnia 2022, 18:08 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 21:36
Posty: 617
premiera u Czechów przesunięta na 04/01/2023 ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: środa, 14 grudnia 2022, 11:09 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2017, 08:57
Posty: 3
Będzie jak z Equinoxem. W październiku 2017 pojawiła się zapowiedź, zamówiłem i miałem dostać w listopadzie, potem w grudniu, styczniu, lutym i finalnie dostałem w marcu :) Trochę się podpaliłem na zakup Manticora ale ciśnienie już zeszło przez ich politykę i teraz raczej zostanę przy Equinoxie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: wtorek, 20 grudnia 2022, 07:38 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2011, 08:42
Posty: 222
Kolejne interesujące video.
Nie rozumiem co kolo opowiada ale...
Przyjrzyjcie się uważnie wkrętom, z czego one są zrobione?
Dlaczego detektor prawie w ogóle ich nie sygnalizuje i nie maluje na ekranie?
Tych wkrętów jest sporo, kolo zatrzymuje się sondą nad monetą i punktuje krótkimi ruchami, w tym momencie ma pod sondą kilka z tych wkrętów a mimo to patyk jakoś specjalnie nie wskazuje ich dźwiękowo i nie maluje na ekranie.
Dlaczego?

https://www.youtube.com/watch?v=LVFghBCYOs0


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: wtorek, 20 grudnia 2022, 11:31 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 1 maja 2016, 17:32
Posty: 319
Cewka 5cm nad celem, NOWE wkręty rozrzucone na płasko.
To nawet nie będzie pokaz separacji tylko tylko przejaw nikomu nie znanej wizji autora.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: wtorek, 20 grudnia 2022, 17:05 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2011, 08:42
Posty: 222
Te wkręty są z plastiku?
Dla mnie to jest najciekawsze, dlaczego ich nie widzi.
Dyskryminacji tam nie widać a w rejonach ferrous limits też ich nie maluje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: środa, 21 grudnia 2022, 10:38 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
Widacz ze Manticore ma funkcie akumulacii signalu.... jak cewka jest viecej razy zamiatana nad prosto na celami...to signal fanta jest mocnejszy y signal zelaza wiecej slabne...

Podobna funkcie ma Spectra V3..-tam nawiet ustawiasz parametr funkcii akumulacii signalu..

Teraz...taka cziekawostka....odnoszne akumulacii signalu.. na glebokych celach.... przy testach Deusa2 Vincentiego... na bardzo glebokych celach monetach ...zauwazili szme zjavisko mocnego obnizania signalu od cela .....przy dlugszym zamiataniu cewky nad testowanym celem.. cele byly na ulozone granici zasiegu...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2022, 23:03 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 13 września 2016, 08:04
Posty: 29
Lokalizacja: NIEWIDZIALNY
spider10.5 napisał(a):
Ktoś kto śledzi kanał TD nawet by nie pomyślał ani zasugerował tego co napisał prymek. Goście robią dobrą robotę testując sprzęty nie tylko z stajni Minelaba i robią to naprawdę dobrze i rzeczowo . Jest to jedno z niewielu źródeł gdzie może naprawdę dużo dowiedzieć się a nawet można (w przypadku niedowiarków) zasugerować testy pod swoje indywidualne ustawienia. Kolego prymek skąd myśl ,że TD promują lub naganiają klientów ?


Swego czasu ci z top dig chcieli kase za możliwość oglądanie ich twórczej radosci. Ale wszystko sie kończy jeśli chce sie na tym zarabiac to juz nie jest pasja tylko lansi sposób na zarobek.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2022, 23:19 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 21:36
Posty: 617
Kolejne przesunięcie ;)

Dostupné od 15. 2. 2023


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: piątek, 30 grudnia 2022, 16:24 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 1 maja 2016, 17:32
Posty: 319
Pierwsze sztuki w Polsce już są.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL