https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

terra x-705 czy golden mask 4
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=155&t=166597
Strona 1 z 1

Autor:  jarek81 [ sobota, 23 stycznia 2016, 00:34 ]
Tytuł:  terra x-705 czy golden mask 4

Witam.
Mam dylemat co wybrać Minelab X-Terra 705 używany czy Golden Mask 4PRO?
Oba mają bardzo dobre opinie. Będę szukał głównie monet czyli drobnicy. Do tej pory latałem z pożyczona optimą, oczekje żeby zakup miał lepszy zasięg i był szybszy od wspomnianej optimy.
Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto miał styczność z tymi dwoma detektorami.

Autor:  Czarny666 [ sobota, 23 stycznia 2016, 16:28 ]
Tytuł:  Re: terra x-705 czy golden mask 4

Podłącze się do pytania kolegi wyżej :1

Autor:  sieni [ sobota, 23 stycznia 2016, 21:34 ]
Tytuł:  Re: terra x-705 czy golden mask 4

jarek81 napisał(a):
.. oczekje żeby zakup miał lepszy zasięg i był szybszy od wspomnianej optimy.
..


Miałem Tereskę 705. Świetny wykrywacz ale za szybka to ona nie jest.. Bardzo stabilna i moim zdaniem bardzo głęboka (Deus się chowa :P).

Autor:  tur [ niedziela, 24 stycznia 2016, 17:08 ]
Tytuł:  Re: terra x-705 czy golden mask 4

Deus się chowa chyba kolega żartuje,kumpel zawsze poprawiał po teresach,robiliśmy testy trzy teresy kontra jeden deus i to teresy się chowały.Teresa zawsze przekłamywała jak coś było głęboko,wolałem kolegę z deusem i perfekcyjnie określał fanta czy wart kopania.

Autor:  umad [ niedziela, 24 stycznia 2016, 18:12 ]
Tytuł:  Re: terra x-705 czy golden mask 4

Też miałem taki problem, że jeśli fant był bardzo głęboko, to strasznie ID zaniżało (nie tylko minelaby tak mają).

Autor:  sieni [ poniedziałek, 25 stycznia 2016, 01:32 ]
Tytuł:  Re: terra x-705 czy golden mask 4

Chodziłem ponad rok czasu z Teresą i od pół roku mam Deusa. Nadal podtrzymuję, że Teresa była głębsza (cewka 11 cali DD a następnie Nell Tornado). Co nie zmienia faktu, że Deusem sporo jeszcze po niej wyciągnąłem ale to chyba z racji jego szybkości. Nie wykopałem jeszcze łuski deusem, która zalegała głębiej niż na sztych łopaty, Teresą robiłem to wielokrotnie. Ostatnio bardzo się zdziwiłem kiedy dostałem delikatny sygnał, można powiedzieć do pominięcia a po wykopaniu okazało się, że była to łuska, która nie była zbyt głęboko pod ziemią (może z 20cm ?). Terasa biłaby jak w dzwon :) Ale nie zmienia to faktu, że i tak wolę deusa :P

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/