Teraz jest wtorek, 14 maja 2024, 08:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 644 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: wtorek, 2 lutego 2021, 18:32 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 6 września 2013, 21:36
Posty: 2347
Lokalizacja: Areszt śledczy
Dlaczego takie drogie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: wtorek, 2 lutego 2021, 20:23 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 17 grudnia 2011, 16:24
Posty: 99
Lokalizacja: Galicja
Faktycznie nie są tanie u mnie w NL 269 euro. Mam nadzieje że chłopaki z TOP DIGIN ją "prześwietlą ".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2021, 17:26 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 2 sierpnia 2007, 18:54
Posty: 771
Lokalizacja: Podziemie
artno napisał(a):
Faktycznie nie są tanie u mnie w NL 269 euro. Mam nadzieje że chłopaki z TOP DIGIN ją "prześwietlą ".

Jeśli tak przetestują jak ustawienia, które im podesłałem to raczej nie doczekasz się..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2021, 17:57 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2006, 21:15
Posty: 821
Lokalizacja: Czechy Słowacja
mobilizowałem Mirka do zrobienia tego filmu już wiele razy , jedynie co ci obiecuję to że film będzie .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2021, 19:55 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
enki napisał(a):
artno napisał(a):
Faktycznie nie są tanie u mnie w NL 269 euro. Mam nadzieje że chłopaki z TOP DIGIN ją "prześwietlą ".

Jeśli tak przetestują jak ustawienia, które im podesłałem to raczej nie doczekasz się..

a mógłbyś tu wstawić swoje ustawienia


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2021, 20:29 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 2 lutego 2014, 19:02
Posty: 171
Popieram fajnie testować jakieś nowe ustawienia więc czekamy może kolega się podzieli :zdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: czwartek, 11 lutego 2021, 13:18 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 2 sierpnia 2007, 18:54
Posty: 771
Lokalizacja: Podziemie
zeppo035 napisał(a):
enki napisał(a):
artno napisał(a):
Faktycznie nie są tanie u mnie w NL 269 euro. Mam nadzieje że chłopaki z TOP DIGIN ją "prześwietlą ".

Jeśli tak przetestują jak ustawienia, które im podesłałem to raczej nie doczekasz się..

a mógłbyś tu wstawić swoje ustawienia

Bardzo proszę są już w tym wątku. Tylko chciałem żeby je na poletku testowym Top Digin zrobili, bo akurat ich poletko uważam za idealne do tego. Niestety nie doczekałem się mimo wielu próśb. Ja od ponad pół roku chodzę na nich i chwalę sobie. Także polecam przeczytać moje wpisy w tym wątku a znajdą się :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: czwartek, 11 lutego 2021, 21:28 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
Enki ..... twój program 4X4 jest zbudowany na programie Beach Type 1 / Salt / ..., co oznacza, że ​​ten program będzie skuteczny nie tylko na słonym mokrym piasku i wodzie, ale może być również bardzo skuteczny, na przykład , na polach, na których są szeroko stosowane nawozy.

Twoje nastawy "4x4" programu : https://www.youtube.com/watch?v=8prQlYW ... e=youtu.be

Chociaż jestem przyzwyczajony do korzystania z programów na Equinox 800 - .. Park2, Park1..lub Pole2 .. to zależy od ukształtowania terenu i stabilności programu w danym terenie ..... z drugiej strony zazwyczaj mam ustawiony jako program użytkownika.. Beach 1 lub Beach 2 .. dla możliwej kontroli sygnału .. i lepszej identyfikacji żelaza / koloru..

Chociaż zdarzają się przypadki, kiedy korzystałem z programu Beach 1 jako programu głównego i okazały się bardzo skuteczne na pewnym typie terenu.

Enki ... :) Rozmawiałem z tobą o Mike'u przed wczoraj ... i powiedział, że osobiście przetestował twój program 4X4 juz wcześniej ... ... ....ale przeprowadzy również oficjalny test ... kiedy pozwoli na to lepsza pogoda ... :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: piątek, 12 lutego 2021, 14:46 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 2 sierpnia 2007, 18:54
Posty: 771
Lokalizacja: Podziemie
EL NINO napisał(a):
Enki ..... twój program 4X4 jest zbudowany na programie Beach Type 1 / Salt / ..., co oznacza, że ​​ten program będzie skuteczny nie tylko na słonym mokrym piasku i wodzie, ale może być również bardzo skuteczny, na przykład , na polach, na których są szeroko stosowane nawozy.

Twoje nastawy "4x4" programu : https://www.youtube.com/watch?v=8prQlYW ... e=youtu.be

Chociaż jestem przyzwyczajony do korzystania z programów na Equinox 800 - .. Park2, Park1..lub Pole2 .. to zależy od ukształtowania terenu i stabilności programu w danym terenie ..... z drugiej strony zazwyczaj mam ustawiony jako program użytkownika.. Beach 1 lub Beach 2 .. dla możliwej kontroli sygnału .. i lepszej identyfikacji żelaza / koloru..

Chociaż zdarzają się przypadki, kiedy korzystałem z programu Beach 1 jako programu głównego i okazały się bardzo skuteczne na pewnym typie terenu.

Enki ... :) Rozmawiałem z tobą o Mike'u przed wczoraj ... i powiedział, że osobiście przetestował twój program 4X4 juz wcześniej ... ... ....ale przeprowadzy również oficjalny test ... kiedy pozwoli na to lepsza pogoda ... :za

Dziękuję pięknie. Właśnie chciałabym ocenić jego skuteczność w porównaniu z Park czy Pole ale w tych samych warunkach koniecznie. W takim razie czekamy na wiosnę i oficjalny test. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: sobota, 13 lutego 2021, 15:39 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
boniek napisał(a):
Oto co nakopałem jako kolor (od 8 do 14) na ustawieniach poniżej. Nadmienię że te gwoździe były kilka cm pod powierzchnią ziemi.

witam z tego co co widzę masz zle ustawioną dyskryminację tonową wszystko od -2 bije na kolor stąd pewnie tyle żelaza wyciągasz :h :1 :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2021, 17:28 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 19:19
Posty: 926
Mówisz o tych ustawieniach (foto)? Wg mnie nie powinno sygnalizować ani żelaza ani koloru (zakres -2 do +2). Mylę się?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2021, 20:15 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
.....t1 daj ... przynajmniej od zera, przy t1 do -2 ... będziesz miał wystarczająco dużo fałszywych sygnałów żelaza ... jako sygnał koloru.. ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2021, 20:20 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 19:19
Posty: 926
Ale te segmenty są wycięte przy kolorze również!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2021, 21:46 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
....Dyskryminacja Masz to ustawionu na +2 ... ale masz Tone Break / t1 / ale masz to ustawione w strefie żelaza ... / - 2 / ... Jeśli chcesz jeszcze bardziej zredukować fałszywe tony z żelaza ... i poprawić separację,to dać Tone Break / t1 / na 0 -optimum abo +1,+2 max..... i Dyskryme na -2, -3 ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Minelab Equinox 800 - ustawienia
PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2021, 22:47 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 19:19
Posty: 926
Dzięki, sprawdzę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 644 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL