Teraz jest sobota, 27 kwietnia 2024, 21:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: środa, 19 kwietnia 2023, 06:36 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2017, 08:57
Posty: 3
ezelab napisał(a):
Może trudniejsze tematy . Popularna czerwona ziemia . Dlatego nigdy go nie kupię chodzę w zblizobych warunkach. A te ich fejkowe filmy i kanał top sriging omijam szerokim łukiem.

https://youtu.be/pa5EE49Vufc


Test wykrywacza bez pokazania do kamery w jakim programie i na jakiej czułości był robiony jest w ogóle niewiarygodny. Najłatwiej go zmanipulować. Wystarczy że Deusa ustawili na maxa, a Manticora na czułości 5 zamiast 25 i tysiące osób widzi jaki to minelab jest słaby i przekazuję te opowieści nie mając detektora w rękach nawet.

Robiłem Manticorem dla siebie podobne testy w podobnym gruncie, gdzie dodatkowo cienkie sreberka kładłem pod kostkę granitową i nie miał problemu z ich wykryciem przy czułości 26. Uważam, że jest za drogi, mógłby mieć lepszą separację za tą kasę ale dopiero co się go uczę i może odkryję jeszcze potencjał który w nim drzemie.

Przy okazji mam pytanie odnośnie Ferrous Limits. Na razie nic nie modyfikowałem ale czy są jakieś sprawdzone ustawienia limitów na zaśmieconą żelazem miejscówkę? Czy może zostawić tak jak jest? Może jest coś bardziej uniwersalnego niż ustawienia domyślne?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: MANTICORE
PostNapisane: wtorek, 17 października 2023, 19:44 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
https://www.youtube.com/watch?v=a9zfakTNUv0


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL