Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 17:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Vista -ogólnie modele firmy Dep tech
PostNapisane: sobota, 15 stycznia 2022, 21:16 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): sobota, 29 stycznia 2011, 23:46
Posty: 41
Zapytaj się swojego guru MM
On ci powie prawdę jedyną i objawioną ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Vista -ogólnie modele firmy Dep tech
PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2022, 17:37 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
aleksoarg napisał(a):
EL NINO napisał(a):
3D test mojej Visty Gold Gain 30khz na boratinke.. podobny test dla małej monety "nizkego pzevodnika " zbliżonej rozmiarem do boratinky /np. 14mm denarek/ sprawdziłby się trochę lepiej...ale te wyniki testu 3D są daleko..do najlepszych wykrywaczy...które radzą sobie z takim Separacja 3D naprawdę dobrze ..

https://www.youtube.com/watch?v=9-fFJFtUrww

Proszę napisać, które to są lepsze. Nie upieram się że Vista najlepsza. Interesuje mnie to co do napisania mają Inni i liczę że to wiedzą teoretyczna dącą w parze z praktyka



Jest naprawdę wystarczająco dużo detektorów, które mają lepszą separację 3D niż Vista Gold Gain, ...z mojich detektoruw to jest :Tek G2, Golden Mask C-K, Tesoro Mojave, Aka Signum, .. Rutus Optima, .. Rutus Alter 71 ,, Rutus Atrex ...., .. XP Deus / ORX, Minelab Etrac, Minelab Equinox, Minelab Vanquish, ale także Whites MXT Pro i Whites-Garrett Goldmaster 24K..

Po prostu..separacja 3D nie jest mocną stroną detektora Visty ,,

Moja Vista Gold Gain 30khz ma .. inne zalety v detekcii ,,, po dobrym ustawieniu detektora ... ale separacja 3D zdecydowanie tym nie jest..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL