Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 17:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: poniedziałek, 2 lipca 2018, 21:03 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 15:31
Posty: 72
enigma79 napisał(a):
Przecież to co bym tam znalazł,i tak nie należy do właściciela gruntu.Nie chcę nikomu nic ukraść.Mozna by to jakoś inaczej rozwiązać.

Olek_65 napisał(a):
Świetny pomysł Enigma !
Ja bym jeszcze dodał by można po chałupach szperać bez zgody właściciela ...
:666

Olek_65 napisał(a):
Enigma - po powrocie z pracy na trawniku przed domem nakrywasz poszukiwacza - wystarczy Ci tłumaczenie że nikogo nie było w domu to sobie pokopał ...?

Olek_65 napisał(a):
Przelazłem miedzę ( fajne sygnały były u sąsiada ) - zjawiła się ochrona ( ORNE POLE , PO KUKURYDZY ) dym jakich mało - wybrnąłem cudem ...przez znajomości .

Oj Olek, Olek. najpierw drwisz sobie z Enigmy, że nie szanuje cudzej własności, potem sam się przyznajesz, że przelazłeś przez miedzę bo fajne sygnały były u sąsiada księdza. Skrobniesz coś proszę w gestii drobnego wyjaśnienia?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: wtorek, 3 lipca 2018, 21:58 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): poniedziałek, 20 stycznia 2014, 23:42
Posty: 93
Olek_65 napisał(a):
ryszardpe stanowił realne zagrożenie dla każdego poszukiwacza który mógł się z nim zetknąć.


Olek_65 napisał(a):
Przelazłem miedzę ( fajne sygnały były u sąsiada ) - zjawiła się ochrona ( ORNE POLE , PO KUKURYDZY ) dym jakich mało - wybrnąłem cudem ...przez znajomości .



Dla mnie sprawa jest jasna - nie ma zgody właściciela, to nie wchodzę. Kto wchodzi nieproszony z partyzanta na teren prywatny stanowi realne zagrożenie dla cudzej własności. Zasadę tą stosuję osobiście, nie tylko w przypadku poszukiwań. Osobiście na swój teren z detektorem wpuszczam każdego kto spyta i poprosi i nie robię problemu. Nie kupuję gadki, że nie wiedziałem czyje to pole i dlatego z premedytacją chodzę gdzie popadnie bez pytania licząc na to że się uda. Czy miedza, czy płot - zasady obowiązują te same i prawo własności działa jednakowo.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: poniedziałek, 3 września 2018, 19:09 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 21:16
Posty: 54
Przyjedź na Podkarpacie, szukaj każdego właściciela pola,i pytaj o zgodę.Powodzenia życzę.Dlstego ja już praktycznie nie kopie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL