Teraz jest sobota, 27 kwietnia 2024, 13:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 18:17 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 189
Zgadzam się.
Martwi mnie tylko brak jakiejś sensownej alternatywy dla tego szamba.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 18:22 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2255
Lokalizacja: Banditenkreis
Taki już nasz los marny...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 19:06 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2005, 00:30
Posty: 276
Lokalizacja: Trójmiasto
A co to jest tzw. alternatywa?

Przecież to jedna i ta sama klika chyba. Wieczne się zmieniają, jedni nie karzą drugich itd. Jak Glapińskiego nawet postawią przed TS to dla picu kara jak dla tego z III RP od "afery alkoholowej" grzywna i zawiasy :)

Eee.... szambo. Bo polityka to szambo.

A poza tym Polska jest uzależniona od UE, NATO itd. Sami nie mamy kapitału, aby się odseparować i żyć po swojemu. To nie Szwajcaria :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 20:22 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 508
Gwoli scislosci tym razem zemsata jest zemsta kasty sedziowskiej i ich przydupasow.. Wszystko co sie odbywa zostalo zaplanowane albo przez sedziow albo przez prokuratorow albo w kancelariach prawniczych.
To nie zadne PO czy jakas kolejna "droga" inicjuje te zdarzenia.
To ma byc nauczka, zeby kasty juz nigdy wiecej nie tylkac. Do tej pory politycy duzo krzyczeli a malo sie karali tym razem kary maja byc surowe. Bo kasta przez osiem lat zyla w zagrozeniu ze zostanie ucywilizowana i poprzysiegla zemste. Jak nie wyplyna informacje za pare miesiecy a bedzie warto to cos wrzuce ale mysle, ze powoli sami sie wysypia.
A do PiSu zateskni jeszcze wielu takze z tego forum.

A jesli chodzi o tego archeologa brytyjskiego to juz pisalem o nim na tym forum. To Brytyjczyk od wieeeelu lat mieszkajacy, pracujacy i robiacy kariere w Polsce chociaz o UK nie zapomnial.
Nawiedzona opcja atydetektorystow.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 20:28 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2255
Lokalizacja: Banditenkreis
nomennescio napisał(a):
A do PiSu zateskni jeszcze wielu takze z tego forum.


No prounijni socjaliści na pewno za nimi zatęsknią, to pewne jak w banku.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 20:40 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 508
Nie przyklejaj PiSowi latki prounijnej bo to i tak nie pomaga konfie a nawet jesli cokolwiek konfa wyrosnie ponad szereg to kasta wykreuje szosta albo i siodma droge jakas Polske 2064 czy cos i z nimi pojada.
teraz to jest naprawde juz niebezpieczna gra - ta nasza polityka - pogadajcie z Bosakiem jesli ktos ma takie prywatne dojscie.. On naprawde wiele juz wie i jestem pewien, ze wlosy stoja mu deba bez przerwy.
Nigdy w zadnym aspekcie PiS nie byl prounijny w rozumieniu podleglosci. Owszem podejmowano wspolna polityke unijna bo jestesmy w uni - trzeba bylo po wiedziec sprawdzam i zainicjowac referendum z pytaniem o opuszczenie Uni i bysmy sie przekonali kto kleczy przez PE..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 20:48 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2255
Lokalizacja: Banditenkreis
nomennescio napisał(a):
Nigdy w zadnym aspekcie PiS nie byl prounijny w rozumieniu podleglosci.


Ciekawe czyj był ten premier, który za rządów Pisu jeździł tam klęczeć przed unijnymi komuchami.

nomennescio napisał(a):
Owszem podejmowano wspolna polityke unijna bo jestesmy w uni


Ano to można powiedzieć, że teraz pełowcy i inni również podejmują wspólną politykę unijną, bo jesteśmy w unii. No ładnie to brzmi, nie powiem, że nie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 20:58 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 508
No nie udawaj, ze nie dostrzegasz roznicy. Jedna ja napisze reszte mysle, ze sam sobie dopowiesz.
kto skladal skargi na polskie (pisowskie) instytucje i ich poczynania do wszystkich unijnych mozliwych decydentow? degradujac tym samym dla zwyklych politycznych korzysci nasza niepodleglosc i samostanowienie?
Morawiecki sie nabral, bo traktowal PE po partnersku chociaz dostawal sygnaly, ze najnormalniej w swiecie ma do czynienia z hipokrytami i oszustami. Dzis juz by tego nie powtorzyl jestem tego pewien..
Ale mniejsza o Morawieckiego czy PiS. Zreszta ja nigdy Morawieckiego za PiS-owca nie uwazalem.. PiS to kaczor a on juz jest naprawde na wszystko za stary. Bylo minelo. Troche szansy na rozwoj Polska wykorzystala co bedzie dalej zobaczymy... oby nie z okopu "zgrywajac muszke ze szczerbinka".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 21:05 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2255
Lokalizacja: Banditenkreis
nomennescio napisał(a):
Morawiecki sie nabral, bo traktowal PE po partnersku chociaz dostawal sygnaly, ze najnormalniej w swiecie ma do czynienia z hipokrytami i oszustami. Dzis juz by tego nie powtorzyl jestem tego pewien..


Sugerujesz, że jakąś transformację przeszedł? Zmądrzał?

No marna to pociecha, bo dzięki Pinokiowi m.in. jesteśmy w dupie, może jeszcze nie czarnej, ale ciemnoszarej na pewno.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 22:50 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2005, 00:30
Posty: 276
Lokalizacja: Trójmiasto
nomennescio napisał(a):
Nie przyklejaj PiSowi latki prounijnej bo to i tak nie pomaga konfie a nawet jesli cokolwiek konfa wyrosnie ponad szereg to kasta wykreuje szosta albo i siodma droge jakas Polske 2064 czy cos i z nimi pojada.


Prorosyjska konfa? Tam, gdzie Korwin-Mikke czy Braun jeździli do Rosji, do Doniecka, brali udział jako obserwatorzy w "wyborach"? Głupoty wygadywane przez Korwin-Mikkego w PE do dzisiaj są na YT. Jawna prorosyjskość. I to ma być recepta na Polskę? Ze skrajności w skrajność :lol:

Idź na piwo z Metzenem :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 23:22 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4398
n
Cytuj:
omennescio A do PiSu zateskni jeszcze wielu takze z tego forum.

Nie wiem jak na forum, ale niektórzy już tęsknią. Jak to ktoś napisał Lasy Państwowe najlepiej zarządzane na świecie :roll:, a tu bęc;
Cytuj:
Do prokuratury trafiło zawiadomienie złożone przez Lasy Państwowe dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa przez siedem osób, które zamierzały ustawić 2 tys. billboardów na terenach leśnych. Wśród nich są też politycy Suwerennej Polski. Zawiadomienie dotyczy naruszenia prawa zamówień publicznych, zawyżenie kosztów zakupu bilboardów, nieuzasadnione finansowanie całego projektu ze środków Funduszu Leśnego, niegospodarność. Budżet 65 milionów :h
https://biznes.interia.pl/gospodarka/ne ... Id,7415771
Zapytać Bosaka?!! W Zielonej Górze zaczęła się jego kariera polityczna. Dożyłem czasów, w których ten facet jest dla niektórych autorytetem. Panie miej nas w swojej opiece.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2024, 23:35 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): czwartek, 2 stycznia 2014, 21:51
Posty: 286
Sprawa jest prosta, po tym co się od... to PAD nie podpisze jak zrobi Veto to ustawa wróci do sejmu a tam musi być ponad 280 głosów i ich nie będzie, wiec ustawa przepadnie i tego się trzymajmy...

Chyba za dużo, wulgaryzm..ice tutaj o lasach, koalicji, pise itd a za mało o naszej sprawie... ale to tylko moje zdanie, a swoje już przeszedłem też...

pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: piątek, 29 marca 2024, 00:08 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5066
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
Ponury napisał(a):

Idź na piwo z Metzenem :ups:

nie wiem jak inni ale ja bardzo chetnie, na pewno duzo szybciej niz z klaunami typu Holownia czy farbowanymi eurosceptykami jak Morawiecki ( bo rudy folksdojcz jest poza wszelka konkurencją) :lol: .....jesli chcecie mnie nadal povqrviac, to zapraszam po swietach, bo wylaczam neta, a Wam zycze Wesolych Swiat Wielkanocnych


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: piątek, 29 marca 2024, 08:42 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 189
Ponury napisał(a):
A co to jest tzw. alternatywa?

Przecież to jedna i ta sama klika chyba. Wieczne się zmieniają, jedni nie karzą drugich itd. Jak Glapińskiego nawet postawią przed TS to dla picu kara jak dla tego z III RP od "afery alkoholowej" grzywna i zawiasy :)

Eee.... szambo. Bo polityka to szambo.

A poza tym Polska jest uzależniona od UE, NATO itd. Sami nie mamy kapitału, aby się odseparować i żyć po swojemu. To nie Szwajcaria :lol: :lol: :lol: :lol:


Nie wiem ile masz lat i czy to pamiętasz, ale był czas że nie mieliśmy kapitału by żyć bez Związku Radzieckiego oraz układu Warszawskiego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ustawa podpisana zatem ogłaszam swój powrót na Forum PSa
PostNapisane: piątek, 29 marca 2024, 09:11 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 508
ej Ponury, ja nie jestem zwolennikiem konfy aczkolwiek kilka osob jet w niej wartosciowych
w mojej ocenie konfa jest zbyt szerokim porozumieniem "radykalow" co czyni ja wszystkim i niczym dlatego ciezko jej przekroczyc pewna bariere glosow bo sprawy. Sa sprawy, ktore winduja poparcie pewnych frakcji z konfy a jednoczesnie doluja inne frakcje konfy co w sumie poza rozglosem nic im nie daje.

Gniewkos ma racje, propagandzista, do ktorego nawet Kurski nie dorasta celowo porusza tu polityczne watki (rzekomo antypisowskie) tak, ze trad mocno juz uwidacznia sie we wpisach poszukiwaczy.
Dlatego mam rade dla politykierow z forum: a moze tak zamiast szorowac kolanami przed gossciem, ktorego przez bodaj dziesiec lat zwalczaliscie zacznijcie rozmawiac o wycofaniu poparcia dla zmiany ustawy z poslami, ktorzy zostali nimi dzieki wam?
Jak trwoga to do Boga a on juz dawno dawal znac: ze nie mozna nosic dwuch plaszczy na jednym ramieniu..
Zycie to wybory.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL