Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 22:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 12:12 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2015, 14:56
Posty: 475
JaKuba - legitymacji jeszcze nie dostałem.

Stan12 - gdybyś pisał tylko o liczeniu kosztów, to bym się nie odzywał. Przeczytaj resztę swojego komentarza. A za ewentualnym obniżeniem składki są pewnie wszyscy, ja oczywiście też.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 12:35 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 lipca 2014, 19:15
Posty: 593
Lokalizacja: Sonnenborn, Aachen
Kol.stan12 nie da się na takim etapie wyliczyć czegokolwiek,jaka jest gwarancja że za kilka miesięcy jakieś niepokorne cielę mając legitymację i skończone wszelakie kursy nie zacznie się uważać za nietykalnego?,a potem będą pretensje że pze nie wypełnia swoich obietnic odnośnie pomocy prawnej,ludzie są różni a taka jest prawda że lepszy naddatek w kasie którego rozlicznie jest transparentne niż potem larum że kasy zabrakło i sprawa delikwenta skończyła się negatywnie.W tych czasach nie ma co liczyć że jakiś Jezus będzie się produkował za darmo.Takie tematy są realne tylko w momencie gdy struktura jest już w miarę stabilna a to wymaga czasu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 12:50 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Zgadzam się z kol. Pułkownikiem.
Tym bardziej że nie jest to jakaś ''zaporowa'' kwota. Na swoje działania Związek też powinien mieć środki - nie wymagajmy filantropii .
Gdyby nawet na tym zarabiali, to co w tym złego ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 13:43 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 504
Zgadzam sie z Olek_65.
Niech zarabiaja ile mozna i jak mozna. Tu nie ma co straszyc sie nawzajem ani podsycac animozji. Jesli Zwiazek dziala z korzyscia dla poszukiwaczy oraz zgodnie z prawem finansowym to nie ma tematu.
Szkolenia on-line to dobry pomysl. Pare kopi zostalo skruszonych, moze nawet batony byly i bany ale okazalo sie, ze mozna. Nawet gdyby rownolegle funkcjonowaly dwie formy. Dla tych co lubia w samotnosci i dla tych kochajacych integracje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 15:50 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 października 2010, 12:32
Posty: 201
Koledzy Drucik i Pułkownik L, ale ja niczego nie przesądzam, chyba wolno mi mieć własne zdanie, a zrobienie kosztorysu po roku czy więcej, jakie są koszty i co przyniesie obniżenie składki czy dużo więcej członków i więcej kasy to chyba nie jest herezja, a jeśli z obliczeń wyjdzie że brakło to trzeba dołożyć.
Najdziwniejsze dla mnie na tym forum to jest to że jeśli powie się coś innego niż obowiązująca tu "norma" to dostaje się od kolegów "dyżurnych" burę, że jak to ktoś może mieć inne zdanie niż mówi "góra"

Drucik a co ja napisałem takiego wywrotowego oprócz policzenia kosztów że to Cię tak oburzyło, bo ja nie mogę się dopatrzeć?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 17:20 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4351
Lokalizacja: Gliwice
Szkolenia nie miały tylko i wyłącznie charakteru edukacyjnego ale tez poznawczy. Na każdym z nich był obecny członek zarządu PZE by porozmawiać z poszukiwaczami. Taki osobisty kontakt jest bardzo ważny. Poza tym mozna było podyskutować i zaprezentować się kolegom od szpadla. Dlatego osobiście podchodzę sceptycznie do szkoleń online ale w tej kwestii zostałem przegłosowany. Być może obniżenie obniżenie jakości jest nieuchronne w tak masowej organizacji. Robimy to pierwszy raz więc się uczymy. Co do zarabiania to nawet nie chce mi sie dyskutować na ten temat. Jak na razie to nie otrzymałem jeszcze nawet zwrotów za paliwo od lipca ;) Związek jest tak zbudowany, że nie ma mozliwości aby ktokolwiek na tym zarabiał lub cos ukradł. Skarbnik odpowiada przed zebraniem walnym oraz karnie poza tym to prawdziwa kutwa. Musze wypełniać jakieś chore kilometrówki itp. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 18:10 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2015, 14:56
Posty: 475
Stan - nie powiedziałeś nic niewłaściwego i ani w głowie mi było się z tobą spierać. Napisałeś, żeby obniżyć nam składki, bo jesteśmy tylko wspierającymi. Ja przypomniałem, że są pewne koszty które miały iść tak samo na członków zwyczajnych, jak i wspierających. Tylko tyle.
Tak w ogóle to były tu pewne jazdy w przeszłości i niejedno się powiedziało, ale naprawdę nie jestem dyżurnym krytykiem osób niezrzeszonych albo mających inne zdanie. Po prostu dopowiedziałem coś w dyskusji i nic więcej; mam tutaj taki sam głos jak każdy inny. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 18:49 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 października 2010, 12:32
Posty: 201
Jacek tu chyba nie znajdzie się nikt kto powie ze są marnowane pieniądze albo że ktoś źle wydaje, pieniędzy musi być tyle aby wystarczyło na wszystko, bez zbędnych oszczędności.
Waśnie chodzi o to żeby ich było więcej, dlatego są dwa sposoby, obniżanie i więcej chętnych do płacenia, zobaczymy czy szkolenia przez internet nie zwiększą chętnych i będzie wtedy po problemie. Przynajmniej o jednego będzie więcej bo ja jestem gotowy w takim układzie się zapisać, … oczywiście jeśli zostanę przyjęty, i zaoszczędzę na wyjeździe ,bo taki wyjazd to dla mnie kwota co najmniej 100 zł nie licząc całego straconego dnia


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 13 stycznia 2019, 22:28 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 lipca 2016, 11:35
Posty: 161
Lokalizacja: Tutaj
Jacek napisał(a):
Szkolenia nie miały tylko i wyłącznie charakteru edukacyjnego ale tez poznawczy. Na każdym z nich był obecny członek zarządu PZE by porozmawiać z poszukiwaczami. Taki osobisty kontakt jest bardzo ważny. Poza tym mozna było podyskutować i zaprezentować się kolegom od szpadla. Dlatego osobiście podchodzę sceptycznie do szkoleń online ale w tej kwestii zostałem przegłosowany. Być może obniżenie obniżenie jakości jest nieuchronne w tak masowej organizacji. Robimy to pierwszy raz więc się uczymy. Co do zarabiania to nawet nie chce mi sie dyskutować na ten temat. Jak na razie to nie otrzymałem jeszcze nawet zwrotów za paliwo od lipca ;) Związek jest tak zbudowany, że nie ma mozliwości aby ktokolwiek na tym zarabiał lub cos ukradł. Skarbnik odpowiada przed zebraniem walnym oraz karnie poza tym to prawdziwa kutwa. Musze wypełniać jakieś chore kilometrówki itp. ;)

Co do szkolenia on-line to nie zgodzę się,że obniży to poziom szkolenia. Wręcz przeciwnie może je podnieść . Niektórzy koledzy już po szkoleniu a pytają co i jak wypełnić lub podają informacje nieco z kosmosu. Zróbcie taki program do którego będzie można po prostu powracać jak się coś zapomni.
Co do kosztów za paliwo od lipca to nie bardzo rozumiem. No przecież ze składek jest chyba wystarczająco pieniędzy akurat na takie cele ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 14:20 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 lipca 2016, 11:35
Posty: 161
Lokalizacja: Tutaj
Drucik napisał(a):
JaKuba - legitymacji jeszcze nie dostałem.

Stan12 - gdybyś pisał tylko o liczeniu kosztów, to bym się nie odzywał. Przeczytaj resztę swojego komentarza. A za ewentualnym obniżeniem składki są pewnie wszyscy, ja oczywiście też.

No to wkrótce dostaniesz. Z datą ważności na 2018 rok. :) A Ty masz zdaje się zapłaconą składkę gdzieś we wrześniu 2018 roku dlatego legitymacja powinna być ważna do września 2019 roku. Niby drobiazg ale to coś nie tak wyszło. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: wtorek, 15 stycznia 2019, 18:28 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 29 stycznia 2009, 18:42
Posty: 136
Lokalizacja: Brygada Świętokrzyska
Jacku, chciałbym zapłacić składkę na 2019 rok. Kiedy można i na jakie konto? Byłem na szkoleniu, mam legitymację i chciałbym "podbić" na 2019 r.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 19 maja 2019, 13:10 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:43
Posty: 44
Lokalizacja: N.D.Maz.
... jestem świeżo po szkoleniu on-line, dobra robota, oby tak dalej :za :za :brawo :brawo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 19 maja 2019, 15:13 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4351
Lokalizacja: Gliwice
krzykiel napisał(a):
... jestem świeżo po szkoleniu on-line, dobra robota, oby tak dalej :za :za :brawo :brawo

Dzięki w imieniu związku ale sam nie przyłożyłem do tego ręki.
To praca zespołu pod przewodnictwem Piotrka Brzozowskiego.
Niestety sprawy wewnętrzne związku ciągle pożerają mnóstwo czasu i energii.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 19 maja 2019, 16:29 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:43
Posty: 44
Lokalizacja: N.D.Maz.
Jacek napisał(a):
krzykiel napisał(a):
... jestem świeżo po szkoleniu on-line, dobra robota, oby tak dalej :za :za :brawo :brawo

Dzięki w imieniu związku ale sam nie przyłożyłem do tego ręki.
To praca zespołu pod przewodnictwem Piotrka Brzozowskiego.
Niestety sprawy wewnętrzne związku ciągle pożerają mnóstwo czasu i energii.

...tym bardziej słowa uznania dla całej załogi, ważne, że się dzieje i tak trzymać :zdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Szkolenia on_line w PZE
PostNapisane: niedziela, 19 maja 2019, 17:19 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2018, 11:38
Posty: 35
krzykiel napisał(a):
... jestem świeżo po szkoleniu on-line, dobra robota, oby tak dalej :za :za :brawo :brawo

Dziwne rzeczy się wyrabiają. Niedawno jeszcze na tym forum można było zarobić "żółtego kartona" za sugerowaie, że szkolenia on-line są o wiele efektywniejsze i bardziej celowe niż sobotnie lub niedzielne spędy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL