|
Co teraz sie dzieje, sam bym chcial wiedziec:) jakies 2 czy 3miesiace temu teren byl juz od dawna ogrodzony, wyrownany, krzaki powycinane. Przygotowane juz byly jakies stoly czy wiaty dla turystow, rosla sobie trawka, stal czolg, Skot i spiewaly ptaszki:). Niestety trudno bylo sie dowiedziec konkretow na temat prac podziemnych. Odkopane byly wejscia do sztolni od strony Walimia, a zasypane zostalo wejscie "4", czyli "1", czyli "2" (wiadomo, o ktore chodzi:). Przy drodze od Jugowic staly juz tablice na temat "Skansenu Riese", szykowany byl duzy parking niedaleko terenu kompleksu.
Z ciekawostek: reportaz na temat udostepniania Wlodarza pojawil sie w jakiejs szwabskiej telewizji. Polegal na tym, ze na zmiane pokazywano jakichs wiezniow, trupy, a miedzy nie wstawiano usmiechnietego wlasciciela terenu, ktory chcial zrobic przyjemnosc jakims dzieciakom i wozil je czolgiem. To wszystko z dodatkiem glupiego komentarza. Tak, jakby Polacy chcieli urzadzac sobie imprezy w takim miejscu. Szwaby zapomnialy chyba, kto wywolal wojne i kto powinien za nia odpowiedziec:). Po prostu noz sie otwiera. :mg: :mad:
|