Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 11:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 czerwca 2004, 16:31 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2002, 00:00
Posty: 71
Fajny temat się zrobił.....
1. Jeżeli nie chcesz żadnej polemiki, to po co piszesz posty? To jest tzw. "Forum Dyskusyjne".
2. Bardzo się cieszę, że leży Ci na sercu tematyka fortyfikacji, w szczególności niemieckich, w szczególności w Krakowie. Szkoda jednak, że tolerujesz tylko swój monolog.
3. W życiu jeszcze nie dałem sie wpuścić w tak durnowatą dyskusję internetową, której temat można streścić "czy to dobrze że odpowiadam na czyjś post mając inne poglądy". Niniejszym ustępuję Ci pola - wygrałeś!

pozdrawiam
Herring


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 czerwca 2004, 17:49 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2003, 00:00
Posty: 180
Lokalizacja: Kraków
Ciekawa technika:) Nazywa się, jak dobrze pamiętam: odwracanie kota ogonem...
Polemizować możemy wtedy, gdy przedstawisz jakieś argumenty... Wtedy dyskusja ma jakikolwiek sens, a nie gdy tylko z założenia chcesz odrzucić moje fakty, żeby wykazać się na forum i nie stracić "autorytetu" w danej dziedzinie... Założę się, że gdyby śp. Bogdanowski (z całym szacunkiem) napisał rozprawkę na temat tego obiektu, uznał byś to za pewnik i nigdy nie podważył jego argumentów! Ale to, że grupa zapaleńców gromadzi materiały i poświęca swój czas żeby wyjaśnić los mało komu znanego obiektu na peryferiach Miasta, musi koniecznie świadczyć o tym, że z jakiego założenia by nie wyszli to muszą być w błędzie. Dość wąskie horyzonty... Jeśli forum nie jest odpowiednim miejscem na takie rozmowy to zapraszam na priv:) Zresztą przy takich rozmowach wychodzi do czego są pierwsi krakowscy "miłośnicy": do pustej gadaniny i wyśmiewania innych za to że mówia o czymś innym niż jest napisane w książkach...
Cóż dla Ciebie jest to dobra lekcja, w końcu przyznałeś komuś rację;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 czerwca 2004, 18:02 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2003, 00:00
Posty: 180
Lokalizacja: Kraków
Jeśli zależy Ci na fortyfikacjach, to nie widzę problemu żeby wspólnie zrobić coś dobrego dla Twierdzy... A polemiki równie dobrze możemy prowadzić przy klubowym ognisku lub kuflu dobrego piwa:) Toczenie piany, choćby w najbardziej słusznej dla nas i WSPÓLNEJ sprawie nie ma sensu... Lepiej zjednoczyć siły i działać razem, o wiele bardziej się to fortom przyda, które i tak już ledwo egzystują...

Serdecznie pozdrawiam

Korbol


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 czerwca 2004, 17:57 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 14 stycznia 2004, 17:39
Posty: 19
Lokalizacja: Kraków
Witam

Wracając do schronów w parku Krakowskim to bylem tam z kolegami ostatnio i udalo nam się znalezc ten schron między kamienicami o ktorym wczesniej byla mowa i ogłaszam że jest on już niedostępny. Wejscie jest przykryte betonowymi słupami ktorych nijak nie da się ruszyc. Pytanko - czy są tam jeszcze jakies schrony do ktorych da się wejsc??????????


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL