Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 01:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wałbrzych - tunel
PostNapisane: wtorek, 23 września 2003, 20:15 
Offline
Pytalski

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 427
Lokalizacja: Wrocław
Witam
Dostałem właśnie dzisiaj informację, że ktoś kopał w tunelu kolejowym w Wałbrzychu, oraz nad nim, czy może ktoś ma więcej informacji??

Pozdrawiam Krzysiek(?) :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 25 września 2003, 07:41 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
czytałem gdzieś ostatni ,że kopali starzy znawcy tego tematu nie pamiętam , może w Odkrywcy????? w każdym razie zero efektóe


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Tunel
PostNapisane: wtorek, 30 września 2003, 08:43 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 6 lipca 2003, 00:00
Posty: 94
Chodzi zapewne o sprawe 65 kilometra na trasie kolejowej z Wroclawia do Walbrzycha. Mial sie tam znajdowac tunel, do ktorego wjechal pociag z calym skladem (sa tezy, ze mogly tam byc chemikalia). Niejaki Pan Slowikowski przeprowadzal tam poszukiwania, ale z braku efektow i zatargu ze sluzbami kolejowymi prac zaprzestano. Najlatwiej dojechac do tego miejsca skrecajac na Lubiechow (na "rondzie" w lewo i droga do torow, pozniej torami w lewo i po kilkunastu metrach pownno byc widac miejsce poszukiwan). Sprawa byla opisana w jednym w przedostatnim numerze Odkrywcy i w ktorejs z ksiazek Lamparskiej
Ja znalazlem tam tylko fragmenty porcelany Siemensa z linii wys. napiecia, ale chyba z pobliskiego gospodarstwa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 września 2003, 11:03 
Offline
Pytalski

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 427
Lokalizacja: Wrocław
Witam
Sabat, te informacje są znane, ale chodzi mi o najnowsze ślady wykopków przy i nad tunelem.

Pozdrawiam Krzysiek(?) :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 7 stycznia 2004, 18:30 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 7 stycznia 2004, 18:25
Posty: 2
Z tego co mi wiadomo to ludzie z PKE coś tam grzebali. Najprawdopodobniej dokopywali się do tej drugiej sztolni obok tunelu. W sierpniu 3 dni łazili tam z jakimiś prętami.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 23 lutego 2004, 18:10 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 175
z tego co ja wiem z koleja jest juz wszystko uzgodnione i na wiosne prace w tamtym miejscu znowu beda prowadzone.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: tunel kolejowy
PostNapisane: środa, 5 maja 2004, 17:15 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 14 listopada 2002, 01:00
Posty: 112
Lokalizacja: Gdynia
przy samym tunelu nie ma już po co kopać właściwie - niczego nowego się tam nie znajdzie :bat


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL