https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Podziemia Wrocławia https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=1588 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ulowiec [ wtorek, 1 kwietnia 2003, 18:43 ] |
| Tytuł: | |
Jakis czas temu w Gazecie Wyborczej ukazal sie plan podziemi we Wroclawiu. Czy moze ktos ma zeskanowana ta mapke? Poza tym bardzo interesuje mnie historia bylego budynku Gestapo i UB we Wroclawiu, a obecnego Akademika "Ul" przy Komuny Paryskiej 21 we Wroclawiu. Z gory dziekuje. Pozdrawiam |
|
| Autor: | past [ środa, 2 kwietnia 2003, 08:03 ] |
| Tytuł: | |
witam <BR> <BR>na forum odkrywcy ktoś maił skan |
|
| Autor: | [BS] Wolf [ sobota, 8 maja 2004, 10:39 ] |
| Tytuł: | mapa |
Z ta mapa: ja bym tej mapy nie bral gdyz: a)strasznie mala dokladnosc (chyba ze sie chce chodzic po kanalach) b)jest na niej zaznaczonych tylko kilka fortów i to w wiekszosic niedostepnych poza tym wiekszosc kanalow na tej mapie tez nie jest dokladnie zaznaczona(wejscia) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|