https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Podziemia Wrocławia
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=1588
Strona 1 z 1

Autor:  ulowiec [ wtorek, 1 kwietnia 2003, 18:43 ]
Tytuł: 

Jakis czas temu w Gazecie Wyborczej ukazal sie plan podziemi we Wroclawiu. Czy moze ktos ma zeskanowana ta mapke? Poza tym bardzo interesuje mnie historia bylego budynku Gestapo i UB we Wroclawiu, a obecnego Akademika "Ul" przy Komuny Paryskiej 21 we Wroclawiu. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Autor:  past [ środa, 2 kwietnia 2003, 08:03 ]
Tytuł: 

witam <BR> <BR>na forum odkrywcy ktoś maił skan

Autor:  [BS] Wolf [ sobota, 8 maja 2004, 10:39 ]
Tytuł:  mapa

Z ta mapa:
ja bym tej mapy nie bral gdyz:
a)strasznie mala dokladnosc (chyba ze sie chce chodzic po kanalach)
b)jest na niej zaznaczonych tylko kilka fortów i to w wiekszosic niedostepnych poza tym wiekszosc kanalow na tej mapie tez nie jest dokladnie zaznaczona(wejscia)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/