Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 20:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 22 czerwca 2003, 23:09 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2002, 01:00
Posty: 25
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Cześć! Czy może ktoś wie, co ciekawego z fortyfikacji jest w pobliżu Grudziądza, i kawałek na zachód od niego po drugiej stronie Wisły? Oczywiście poza grudziądzką twierdzą i polskimi schronami na linni Osy. Może są tam jakieś drugowojenne niemieckie fortyfikacje, może choć jakieś ringstandy? <BR> <BR>Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 czerwca 2003, 23:37 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2002, 01:00
Posty: 25
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
E... już nieważne.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 sierpnia 2003, 23:55 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 28 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 7
Lokalizacja: Gdynia
Co do tego tematu to wiem o kilkunastu bunkrach w okolicach Grudziądza, po drugiej stronie Wisły. Są to schrony z I wojny , mam nawet kilkanascie fotek, kilka z nich spenetrowałam.Znam dokładną lokalizację w terenie.Jesli bedziesz zainteresowany to daj znać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 2 listopada 2003, 11:53 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2003, 11:16
Posty: 3
A coś w okolicach torunia ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 27 stycznia 2004, 22:53 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 24 stycznia 2004, 00:38
Posty: 461
Po drugiej stroni Wisły w Grupie masz sporo stanowisk barerii artyleryjskich... chodziłem tam kiedyś z piszczałką PI, naciągnąłem tylko naboje, łuski r óznej maści, nawet jeszcze były dobrze zachowane mosiężne łuski atrylerii, jakiś krzywy wycior do lufy armatniej :) ... ale nie powiedziane, że tam nie wrócę, bo nie wszystko jeszcze spenetrowane... Kieruj się w pobliże stacji MIRA i hop na drugą stronę ulicy i w las! Pozdrawaiam...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL