https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Grudziądz i okolice https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=2181 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Chudzin [ niedziela, 22 czerwca 2003, 23:09 ] |
| Tytuł: | |
Cześć! Czy może ktoś wie, co ciekawego z fortyfikacji jest w pobliżu Grudziądza, i kawałek na zachód od niego po drugiej stronie Wisły? Oczywiście poza grudziądzką twierdzą i polskimi schronami na linni Osy. Może są tam jakieś drugowojenne niemieckie fortyfikacje, może choć jakieś ringstandy? <BR> <BR>Pozdrawiam |
|
| Autor: | Chudzin [ czwartek, 26 czerwca 2003, 23:37 ] |
| Tytuł: | |
E... już nieważne. |
|
| Autor: | LadyMoon [ niedziela, 24 sierpnia 2003, 23:55 ] |
| Tytuł: | |
Co do tego tematu to wiem o kilkunastu bunkrach w okolicach Grudziądza, po drugiej stronie Wisły. Są to schrony z I wojny , mam nawet kilkanascie fotek, kilka z nich spenetrowałam.Znam dokładną lokalizację w terenie.Jesli bedziesz zainteresowany to daj znać. |
|
| Autor: | binas [ niedziela, 2 listopada 2003, 11:53 ] |
| Tytuł: | |
A coś w okolicach torunia ? |
|
| Autor: | Elpas [ wtorek, 27 stycznia 2004, 22:53 ] |
| Tytuł: | |
Po drugiej stroni Wisły w Grupie masz sporo stanowisk barerii artyleryjskich... chodziłem tam kiedyś z piszczałką PI, naciągnąłem tylko naboje, łuski r óznej maści, nawet jeszcze były dobrze zachowane mosiężne łuski atrylerii, jakiś krzywy wycior do lufy armatniej :) ... ale nie powiedziane, że tam nie wrócę, bo nie wszystko jeszcze spenetrowane... Kieruj się w pobliże stacji MIRA i hop na drugą stronę ulicy i w las! Pozdrawaiam... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|