Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 19:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 czerwca 2003, 19:03 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 25 czerwca 2003, 00:00
Posty: 6
Lokalizacja: Lubliniec
Słyszałem, że w oklicach Lublińca, na poligonie w Czarnolesie (czy jakoś tak) palono poniemiecki sprzęt. Wie ktoś coś o tym?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 sierpnia 2003, 00:12 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2002, 00:00
Posty: 2064
Lokalizacja: Gliwice
Podobne miejsce palenia sprzętu w 1945 r znajduje się w okolicach Tychów.O Lublińcu nie słyszałem.pozdrawiam ,Grzebiuszka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 27 stycznia 2004, 13:33 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2003, 00:00
Posty: 17
Lokalizacja: Tychy
Witam. Znasz może jakieś szczegóły palenia sprzętu pod Tychami. Znalazłem cztery takie
ale mogłem coś przegapić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 27 stycznia 2004, 18:14 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 00:00
Posty: 1363
Lokalizacja: Gliwice
jakies ciekawe fanty w takich miejsach? ja widziałem kiedys jak palono w Gliwicach współczesne mundury, pasy, cholera wie co jeszcze. ale niewiele po tym zostało...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 28 stycznia 2004, 00:24 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2003, 00:00
Posty: 17
Lokalizacja: Tychy
Głównie amunicja to Mauzera i łuski w większości porozrywane. Stalowe łuski dużego kalibru w podstawie ma 129 mm a wysokości ok. 900mm znalazłem jedną sztukę taką dorodną w dodatku dziurawą jak Szwajcarski ser po czyszczeniu z tej łuski została mi gustowna popielniczka. Sto metrów dalej znalazłem trzy aluminiowe zapalniki. Same miejsca
gdzie zostało to wszystko zdetonowane to do dzisiaj zachowane ogromne leje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 29 stycznia 2004, 19:49 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
demolka-nie przekreslaj tak tych miejsc-moze byc tam wiele wiecej ciekawych fantow.
W okolicy Tych planuje byc w sobote.Mozna by tam zerknac.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 29 stycznia 2004, 22:14 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2003, 00:00
Posty: 17
Lokalizacja: Tychy
Czy mam przez to rozumieć że probonujesz wspólny wypad na mały rekonesans.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 30 stycznia 2004, 00:10 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
No mozemy sie umowic na sobote.Plany byly zwiazane z wrzesniem 39..ale ten moze poczekac.
Jesli sie piszesz to daj znac na maila jms-bytom@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2004, 13:19 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 16 marca 2004, 11:52
Posty: 102
Lokalizacja: Górny Śląsk
Witam. Czy mogłbyś "Grzebiuszka" bardziej sprecyzować te miejsca palenia sprzętu koło Tychów. Mieszkam w Tychach ale słyszałem od JMS-a :) zresztą, tylko o Czułowie. Byłbym wdzięczny. Może byc na priva. Pzdr. Wall.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL