Hmm... Mówisz, że to konkurs "Krag". Otoz bralam w nim udzial i z całą pewnością mogę ci powiedzieć, że nie bedziesz potrzebował takich informacji. Jest to konkurs na "abc", a pytania są zadawane tylko z rzeczy podstawowych. Jest on bardz (podkreślam te słówko :D) prosty. Jeśli jednak kiedykolwiek cie to zainteresuje, to poszukaj na stronce
www.google.pl (wpisuj Riese lub "kompleks Riese". Kiedys byly tez fajne fotki w "Odkrywcy". Gdzies go mam, ale znalezc go u mnie w ksiazkach to nie lada wyczyn :lol: