https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Poszukuję osob chętnej do poszukiwania https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=2811 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kuleczka [ wtorek, 16 września 2003, 15:06 ] |
| Tytuł: | Poszukuję osob chętnej do poszukiwania |
Witam :fon Czy jest ktoś z Wrocławia , zainteresowany odnalezieniem podziemnego zbiornika z koniakiem(prawdopodobnie koło tysiąca litrów). Nie znam się na poszukiwaniu , ale służę tej osobie wszelką możliwą pomocą oraz informacją. Proszę o kontakt na priva. pozdrawiam ps : czy koniak się może przez 60 lat popsuć? :ups: A może z koniakiem , jak z winem - im starszy tym lepszy? |
|
| Autor: | tomato [ wtorek, 16 września 2003, 20:36 ] |
| Tytuł: | |
pomysł jest przedni. :1 już żałuję że nie mieszkam we Wrocławiu. 1000 (tysiąc) litrów koniaku???? fajna sprawa. "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! się nie zepsuł. mam nadzieję że go szybko odnajdziecie, |
|
| Autor: | Kuleczka [ wtorek, 16 września 2003, 22:32 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki z auznanie , tylko szkoda ,że brak chętnych:( |
|
| Autor: | Szperacz [ środa, 17 września 2003, 11:08 ] |
| Tytuł: | |
Witaj Kuleczka!! Zkontaktuj się z Krzyśkiem(?) on też mieszka we Wrocławiu."na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! razem coś wymyślicie. No a potem jak już znajdziecie ten koniaczek,to możecie zorganizować maly zlocik, i opijemy to znalezisko (oczywiscie tym koniaczkiem) Pozdrawiam SZPERACZ |
|
| Autor: | Kuleczka [ środa, 17 września 2003, 15:58 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli go znajdziemy to nie ma sprawy:) :bond pozdro |
|
| Autor: | Simon [ środa, 17 września 2003, 17:29 ] |
| Tytuł: | |
Jestem z Wrocławia. Jestem zainteresowany ,choć jednocześnie sceptyczny, nie mogę uwierzyc aby coś tak cennego uchowało się tyle lat. "Ruskie" mieli do takich rzeczy nosa a i nasi gorliwie przetrząsali wszelkie piwniczki pod tym kątem. |
|
| Autor: | Mih [ niedziela, 21 września 2003, 13:04 ] |
| Tytuł: | |
Szkoda ze w szczecinie nie ma zbiornika z koniakiem :dnc :( A moze wiesz cos na temat Szczecinskich podziemi? |
|
| Autor: | Kuleczka [ niedziela, 21 września 2003, 13:59 ] |
| Tytuł: | |
Niestety na temat szczecińskich podziemi nie wiem prawie nic , no może z wyjątkiem jakichś aktualnych artykułów z prasy. wie ktoś , czy zwykła osoba prywatna może przyjść do archiwum budowlanego ,poprosić o plany przedwojennego budynku(i je dostać do przejżenia np w czytelni)? czy trzeba mieć jakieś pozwolenia? pozdro |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|