Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 21:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poszukuję osob chętnej do poszukiwania
PostNapisane: wtorek, 16 września 2003, 15:06 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 4 września 2003, 23:39
Posty: 90
Lokalizacja: Wrocław
Witam :fon
Czy jest ktoś z Wrocławia , zainteresowany odnalezieniem podziemnego zbiornika z koniakiem(prawdopodobnie koło tysiąca litrów).
Nie znam się na poszukiwaniu , ale służę tej osobie wszelką możliwą pomocą oraz informacją.
Proszę o kontakt na priva.
pozdrawiam
ps : czy koniak się może przez 60 lat popsuć? :ups:
A może z koniakiem , jak z winem - im starszy tym lepszy?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 września 2003, 20:36 
Offline
Wielki Szpitalnik

Dołączył(a): wtorek, 13 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa
pomysł jest przedni. :1 już żałuję że nie mieszkam we Wrocławiu. 1000 (tysiąc) litrów koniaku???? fajna sprawa. "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! się nie zepsuł. mam nadzieję że go szybko odnajdziecie,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 września 2003, 22:32 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 4 września 2003, 23:39
Posty: 90
Lokalizacja: Wrocław
Dzięki z auznanie , tylko szkoda ,że brak chętnych:(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 września 2003, 11:08 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 523
Lokalizacja: Łaziska Górne/Górny Śląsk
Witaj Kuleczka!!
Zkontaktuj się z Krzyśkiem(?) on też mieszka we Wrocławiu."na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! razem coś wymyślicie.
No a potem jak już znajdziecie ten koniaczek,to możecie zorganizować maly zlocik, i opijemy to znalezisko (oczywiscie tym koniaczkiem)
Pozdrawiam SZPERACZ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 września 2003, 15:58 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 4 września 2003, 23:39
Posty: 90
Lokalizacja: Wrocław
Jeśli go znajdziemy to nie ma sprawy:) :bond
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 września 2003, 17:29 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2003, 01:00
Posty: 79
Lokalizacja: Jelenia Góra, Tychy
Jestem z Wrocławia. Jestem zainteresowany ,choć jednocześnie sceptyczny, nie mogę uwierzyc aby coś tak cennego uchowało się tyle lat. "Ruskie" mieli do takich rzeczy nosa a i nasi gorliwie przetrząsali wszelkie piwniczki pod tym kątem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 21 września 2003, 13:04 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 8 czerwca 2003, 00:00
Posty: 11
Lokalizacja: Szczecin
Szkoda ze w szczecinie nie ma zbiornika z koniakiem :dnc :( A moze wiesz cos na temat Szczecinskich podziemi?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 21 września 2003, 13:59 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 4 września 2003, 23:39
Posty: 90
Lokalizacja: Wrocław
Niestety na temat szczecińskich podziemi nie wiem prawie nic , no może z wyjątkiem jakichś aktualnych artykułów z prasy.
wie ktoś , czy zwykła osoba prywatna może przyjść do archiwum budowlanego ,poprosić o plany przedwojennego budynku(i je dostać do przejżenia np w czytelni)?
czy trzeba mieć jakieś pozwolenia?
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL