https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| dla bunkrowcow to pestka https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=2946 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jacul [ czwartek, 2 października 2003, 21:52 ] |
| Tytuł: | dla bunkrowcow to pestka |
Chcialem sie dowiedziec do czego sluzyly takie bunkry jak ten na zdjeciu |
|
| Autor: | Jacul [ czwartek, 2 października 2003, 21:55 ] |
| Tytuł: | PS |
Oczywiscie pomijam odpowiedzi ze do obrony i ochrony. Chcialem sie dowiedziec jakie uzbrojenie wchodzilo w sklad takiego bunkra o ile w ogóle wchodzilo. Kto tam pelnil sluzbe itp. Zreszta im wiecej danych tym lepiej. |
|
| Autor: | Chudzin [ piątek, 3 października 2003, 12:43 ] |
| Tytuł: | |
Cześć To jest ten schron z terenu WITU w Zielonce, prawda? Jeśli tak, to jest to niemiecki schron dla obserwatora artylerii. Tzw. Regelbau 120b. Załoga 9 osób. Kopuła obserwacyjna. Jeden ze schronów Przedmościa Warszawskiego z lat 1940-1944, jeden z trzech zachowanych w całości. Pisz jak chcesz coś więcej. Fajne zdjęcia. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|