https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

dla bunkrowcow to pestka
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=2946
Strona 1 z 1

Autor:  Jacul [ czwartek, 2 października 2003, 21:52 ]
Tytuł:  dla bunkrowcow to pestka

Chcialem sie dowiedziec do czego sluzyly takie bunkry jak ten na zdjeciu

Autor:  Jacul [ czwartek, 2 października 2003, 21:55 ]
Tytuł:  PS

Oczywiscie pomijam odpowiedzi ze do obrony i ochrony. Chcialem sie dowiedziec jakie uzbrojenie wchodzilo w sklad takiego bunkra o ile w ogóle wchodzilo. Kto tam pelnil sluzbe itp. Zreszta im wiecej danych tym lepiej.

Autor:  Chudzin [ piątek, 3 października 2003, 12:43 ]
Tytuł: 

Cześć
To jest ten schron z terenu WITU w Zielonce, prawda? Jeśli tak, to jest to niemiecki schron dla obserwatora artylerii. Tzw. Regelbau 120b. Załoga 9 osób. Kopuła obserwacyjna. Jeden ze schronów Przedmościa Warszawskiego z lat 1940-1944, jeden z trzech zachowanych w całości. Pisz jak chcesz coś więcej. Fajne zdjęcia. Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/