Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 10:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bardzo gorąca prośba - riese
PostNapisane: środa, 26 listopada 2003, 16:42 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 175
Mam bardzo goracą prośbę a mianowicie czy mogl by mi ktos przyslac zdięcia, teksty, linki do stron na temat riese potrzebne mi to jest na konkurs historyczny w ktorym uczestnicze konkurs nazywa sie "krag" i tak to pewnie nikomu nic niepowie ale jeswt to konkurs dla liceow. z góry dziękuje za materialy. moje e-mail eddie_16@o2.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 grudnia 2003, 20:00 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 175
Śliczne dzieki za jaka kolwiek odpawiedz:>


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 10 grudnia 2003, 19:08 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 8 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 104
Hmm... Mówisz, że to konkurs "Krag". Otoz bralam w nim udzial i z całą pewnością mogę ci powiedzieć, że nie bedziesz potrzebował takich informacji. Jest to konkurs na "abc", a pytania są zadawane tylko z rzeczy podstawowych. Jest on bardz (podkreślam te słówko :D) prosty. Jeśli jednak kiedykolwiek cie to zainteresuje, to poszukaj na stronce www.google.pl (wpisuj Riese lub "kompleks Riese". Kiedys byly tez fajne fotki w "Odkrywcy". Gdzies go mam, ale znalezc go u mnie w ksiazkach to nie lada wyczyn :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2003, 18:44 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 175
Tak zwlaszcza ze sa dwie mozliwosci brania udzialu w tym konkursie....... pierwsza to zeczywiscie pisanie testu a druga to praca inwidualna........ np tak jak w moim przypadku prezetacja multimedialna......... a haslem V edycji tego konkursu jest "wspolna historia, wspolna przyszlosc - Polska w Europie" w skrocie chodzi o to co bys chcial/a zachowac w pamieci pokolen z Twojego rogionu....... a co do wyszukiwania to znam taka funkcje:> a mialem "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nadzieje ze mi ktos podesle np jakies ciekawe fotki......


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL