https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Bardzo gorąca prośba - riese
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=3430
Strona 1 z 1

Autor:  eddie [ środa, 26 listopada 2003, 16:42 ]
Tytuł:  Bardzo gorąca prośba - riese

Mam bardzo goracą prośbę a mianowicie czy mogl by mi ktos przyslac zdięcia, teksty, linki do stron na temat riese potrzebne mi to jest na konkurs historyczny w ktorym uczestnicze konkurs nazywa sie "krag" i tak to pewnie nikomu nic niepowie ale jeswt to konkurs dla liceow. z góry dziękuje za materialy. moje e-mail eddie_16@o2.pl

Autor:  eddie [ poniedziałek, 8 grudnia 2003, 20:00 ]
Tytuł: 

Śliczne dzieki za jaka kolwiek odpawiedz:>

Autor:  monia_1232 [ środa, 10 grudnia 2003, 19:08 ]
Tytuł: 

Hmm... Mówisz, że to konkurs "Krag". Otoz bralam w nim udzial i z całą pewnością mogę ci powiedzieć, że nie bedziesz potrzebował takich informacji. Jest to konkurs na "abc", a pytania są zadawane tylko z rzeczy podstawowych. Jest on bardz (podkreślam te słówko :D) prosty. Jeśli jednak kiedykolwiek cie to zainteresuje, to poszukaj na stronce www.google.pl (wpisuj Riese lub "kompleks Riese". Kiedys byly tez fajne fotki w "Odkrywcy". Gdzies go mam, ale znalezc go u mnie w ksiazkach to nie lada wyczyn :lol:

Autor:  eddie [ czwartek, 11 grudnia 2003, 18:44 ]
Tytuł: 

Tak zwlaszcza ze sa dwie mozliwosci brania udzialu w tym konkursie....... pierwsza to zeczywiscie pisanie testu a druga to praca inwidualna........ np tak jak w moim przypadku prezetacja multimedialna......... a haslem V edycji tego konkursu jest "wspolna historia, wspolna przyszlosc - Polska w Europie" w skrocie chodzi o to co bys chcial/a zachowac w pamieci pokolen z Twojego rogionu....... a co do wyszukiwania to znam taka funkcje:> a mialem "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nadzieje ze mi ktos podesle np jakies ciekawe fotki......

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/